آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

فری بیت کو صندوق کمک رسانی برای مقابله با کووید_ ۱۹ را راه‌اندازی کرد

 

وبسایت سرگرمی فری بیت کو صندوق کمک رسانی برای مقابله با کووید _ ۱۹ را راه‌اندازی کرد: اهدای ۲۰ درصد از کارمزدها به اقدامات درمانی

پس از اهدای کمک‌های مالی از سوی تعداد بی شماری از شرکت های فعال در حوزه ارز دیجیتال جهت کمک به مبارزه با بیماری کووید _ ۱۹، هم اکنون صاحبان وب سایت فری بیت کو از ایجاد صندوق کمک رسانی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داده‌اند. فری بیت کو نام یک وب‌سایت پرطرفدار بازی و سرگرمی است که در ماه گذشته ۴۰ میلیون بازدید داشت و طبق رده بندی الکسا در رتبه ۲,۳۷۹ جهانی قرار دارد. این وبسایت ۲۰ درصد از کارمزدهای دریافتی خود را به سازمانی اهدا می‌کند که به منظور تهیه تجهیزات محافظتی با مقامات بهداشت عمومی همکاری می‌کند.

شیوع ویروس کرونا رکود عظیمی را در اقتصاد جهانی ایجاد کرده است و بسیاری از مردم در تهیه منابع غذایی و بهداشتی خود با مشکل مواجه شده‌اند و این امر سبب گردیده بسیاری از شرکت‌های بخش خصوصی شروع به تامین منابع مورد نیاز و کمک رسانی به افراد آسیب دیده از این فاجعه مالی کنند.

سایت نیوز بیت کوین اخیراً گزارش داده است که طی هفته های اخیر بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال مبالغی را به منظور کمک رسانی برای مقابله با ویروس کرونا اهدا کرده‌اند. به عنوان مثال صندوق خیریه سازمان بایننس مبلغ ۵ میلیون دلار را در این راه اختصاص داد.

هم اکنون تیم پشتیبان این پورتال محبوب و پر طرفدار بازی در فری بیت کو بودجه ای را برای کمک به افراد نیازمند تخصیص داده است. فری بیت کو در واقع یک سایت شرط بندی شناخته شده‌ای است که در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد و ماهانه حدود ۴۰ الی ۴۶ میلیون بازدیدکننده دارد.

در اطلاعیه جمع آوری کمک های مالی علیه کووید _ ۱۹ اعلام شده است:
«عواید حاصل از این کمک مالی به سازمان دایرکت ریلیف اهدا می شود؛ سازمانی که در حال همکاری با مقامات بهداشت عمومی، سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کارهای فعال در ایالات متحده است تا تجهیزات محافظت شخصی و سایر تجهیزات مورد نیاز را برای کارکنان بهداشتی فراهم نماید. لطفاً برای کمک به این ابرقهرمانان نقابدار که در خط مقدم مبارزه با این بیماری مهلک سلامتی خود را به خطر می‌اندازند تا ما در امان بمانیم، به ما بپیوندید.»

آمار ترافیک اینترنتی روسیه نشان می‌دهد که فری بیت کو رتبه ۶۹۲ را در این کشور به خود اختصاص داده است. این سایت با بازدید روزانه ۱.۷ میلیونی خود می‌تواند بودجه قابل توجهی را به منظور کمک تامین کند.

این روزها سراسر جهان با کمبود تجهیزات پزشکی، ماسک و دستگاه‌های تنفسی مواجه است. بخش خصوصی انرژی زیادی را برای ارسال منابع ضروری مورد نیاز به بیمارستان‌ها و ایجاد بخش های مراقبت ویژه داخلی اختصاص می‌دهد. این حجم از تلاش بخش خصوصی و شرکت‌های حوزه ارز دیجیتال که وقت و انرژی خود را صرف کمک به افراد نیازمند می کنند، نشان می‌دهد که هنوز هم روزنه های اخلاقی شایسته ای در دنیای تجارت و امور مالی وجود دارد..

 

 

بیشتر بخوانید:

ریپل (Ripple) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

ریپل (Ripple) به دنبال فراگیری بی سابقه خدمات حواله جات ارزی

ریپل، پلتفرم Xpring خود را در یک سایت عرضه می‌کند

استفاده از ریپل (XRP) در بازار سرگرمی و موسیقی

همکاری بانک ملی مصر با شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین ریپل

استلار (Stellar) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین