آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اولین نهاد دولتی به انجمن لیبرا ملحق شد

اولین نهاد دولتی به انجمن لیبرا ملحق شد

 

تماسک (Temasek) شرکت هلدینگ دولتی سنگاپور از جدیدترین کمپانی های ملحق شده به انجمن لیبرا است.

تماسک، شرکت هلدینگ دولتی سنگاپوری است که در زمینه سرمایه‌گذاری، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ثروت و مبادله سهام شرکت‌های صنعتی و غیرصنعتی فعالیت می نماید و اخیرا به کنسرسیومی که فیسبوک برای ایجاد یک ارز دیجیتال جهانی ایجاد کرده است، ملحق شده است.

این اقدام می تواند به روشنی توضیح دهد که چرا دلار سنگاپور از همان روزهای نخستین در طرح‌های لیبرا نقش برجسته ای داشت. در چشم انداز اولیه این ارز جدید، دلار سنگاپور در کنار سبد متشکل از دلار امریکا، یورو و پوند انگلستان جزیی از حامیان لیبرا بوده است. معاون مدیرعامل تماسک در این رابطه اعلام کرد:

«حضور ما در انجمن لیبرا به عنوان یک عضو این امکان را برای ما فراهم می‌آورد تا در یک شبکه جهانی و تنظیم شده پرداخت‌های خرد مقرون به صرفه مشارکت داشته باشیم. بسیاری از تحولات و پیشرفت های رخ داده در این حوزه ما را شگفت زده می کند و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا پتانسیل‌های فناوری را هرچه بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.»

لیبرا اعلام کرد که دو شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر ارزهای دیجیتال در سانفرانسیسکو هم به این انجمن پیوسته اند: پارادایم (که Fred Ehrsam، از اعضای قدیمی کوین بیس یکی از بنیانگذاران آن است) و Slow Ventures. با افزودن این سه شرکت، هم اکنون تعداد کل سازمان های موجود در شورای لیبرا به ۲۷ عضو می رسد.

تماسک در مدیریت سرمایه دولت سنگاپور بسیار موفق عمل کرده است، کمااینکه سابقه سرمایه گذاری های بزرگ در حوزه بلاک چین را هم در کارنامه کاری خود دارد. به گفته معاون مدیرعامل این شرکت سرمایه گذاری، فناوری بلاک چین می تواند با افزایش راندمان هزینه ها، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و تسریع تامین منابع مالی نقش بزرگ و متحول کننده ای را در شبکه‌های پرداخت ایفا کند. در این راستا و برای درک بهتر تاثیر آن در جبهه های مختلف با کمپانی ها و سازمان های دولتی جهت کشف و پیشبرد کاربرد آن همکاری می‌کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

لیبرا ارز دیجیتال فیسبوک

ترس بانک‌های آمریکایی از لیبرا (Libra)

نسخه‌ی جدید لیبرای فیس‌بوک منتشر شد

رئیس جمهور سوئیس به پروژه لیبرا "نه" می‌گوید!

 بهترین کیف پول‌های بیت کوین، کیف پول‌هایی که تحریم نمی‌شوند!


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش ترید و تحلیل تکنیکال، صفر تا صد

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین