آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اولین بازی ساخته شده بر روی بلاک چین تزوس

اولین بازی ساخته شده بر روی بلاک چین تزوس

 

کتلین بریتمن موسس تزوس در حال آماده سازی شرایط راه اندازی نسخه آلفای بازی است که بر روی پلتفرم تزوس ساخته شده است. این بازی کارتی مبتنی بر رمزارز، Emergents نام دارد.

کارت های داخل بازی Emergents توکن های غیر قابل تعویضی را در بر می گیرند که بازیکنان مالکیت کامل آنها را در اختیار دارند. کمپانی Coase قصد دارد هر دو بازار اصلی و ثانویه این کارت ها را در اختیار خود بگیرد. این کمپانی همچنین به عنوان خریدار و فروشنده توکن های غیر قابل تعویض عمل خواهد کرد.

بریتمن از سال ۲۰۱۸ در حال طراحی این بازی است، اما کمپانی در ماه می ۲۰۱۹ آن را اعلام عمومی کرد. این شرکت متشکل از بریتمن، زوای موشوویتز بازیکن حرفه ای Magic The Gathering، آلن کومر توسعه دهنده بازی Pokémon and Magic و برایان دیوید مارشال طراح بازی می باشد.

شرکت Coase در ابتدا مجموعه کارت های رایگان را معرفی خواهد کرد و سپس کارت‌های جدید را به صورت خرید هفتگی در دسترس همگان قرار خواهد داد. این کارت ها بر اساس توکن تزوس (XTZ) قیمت‌گذاری می‌شوند که البته برای بازیکنانی که تمایلی برای کار با ارز دیجیتال ندارند، درگاه فیات عرضه می‌شود.

قابل ذکر است که هر کارت عرضه ثابتی خواهد داشت و قیمت ها هم بنا بر الگوریتمی که میزان تقاضای آن کارت را می‌سنجد، تعبین می‌شود. وقتی یک کارت مشخص خریداری می شود، الگوریتم قیمت آن را افزایش و یا کاهش می‌دهد. شرکت Coase کارت ها را با قیمتی معادل ۹۵ درصد ارزش بازار از خریداران می خرد.

این نوع سیستم قیمت‌گذاری می‌تواند به نوسانات بزرگی در قیمت کارت ها منجر شود، چرا که این کارت ها بر اساس نقاط ضعف و قوت خود و همچنین استراتژی های توسعه یافته از سوی بازیکنان ارزش‌گذاری می‌شوند. از اینرو بازیکنان به توسعه استراتژی های کارت های کم ارزش ترغیب می‌شود تا به سطح تقاضای آنها افزوده شود و از طرفی بتوانند کارهای خود را با قیمت بالاتری به شرکت بفروشند.

در حالی که دیگر بازی های کارتی مبتنی بر بلاک چین حق تغییر موضع قدرت و موجودی کارت ها را حفظ کرده‌اند، شرکت Coase قصد دارد با ارائه کارت های جدید طراحی شده به منظور ایجاد تعادل در بازار، از قدرت کارت‌های خیلی قدرتمند خود بکاهد.

 

بیشتر بخوانید:

تزوس (Tezos) چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

اختصاص ۳۷ میلیون دلار به توسعه دهندگان اکوسیستم مخصوص تزوس

خیزش قیمتی 150 درصدی تزوس در سه ماه گذشته، واقعی یا حبابی پرخطر؟

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

روش های ترید ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال

دوره نخبگان کریپتوکارنسی چیست؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین