آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

همکاری بانک ملی مصر با شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین ریپل

بانک ملی مصر برای تقویت کسب و کار پرداخت به بلاکچین روی می آورد

 

یکی دیگر از موسسات مالی بزرگ با شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین ریپل وارد مشارکت شد.

بانک ملی مصر توافقنامه ای با ریپل امضا کرده است تا کانال های جدید برای حواله های وارده ایجاد کند. طی گزارش واصله توافقنامه فوق اولین سرمایه گذاری آن کشور در زمینه بلاکچین است. بر اساس داده های بانک جهانی پیش بینی می شود بازار حواله بین المللی در سال 2020 به 597 میلیارد دلار برسد. منظور از حواله در این گزارش کالا و وجوهی است که مهاجران به اقوام و آشنایانشان در وطن ارسال می کنند. تخمین زده می شود مصر با 26.4 میلیارد دلار بعد از هند، چین، مکزیک و فیلیپین پنجمین دریافت کننده حواله های ارسالی سال 2019 باشد.

بانک ملی مصر با پیوستن به شبکه ریپل نت (RippleNet)، که شامل بیش از 300 بانک و موسسه بین المللی است، ظاهرا امیدوار است به بازارهای جدیدی دست پیدا کند و کسب و کار حواله اش را بخصوص در ناحیه خلیج فارس پشتیبانی و تقویت کند. دالیا الباز (Dalia El-Baz)، رئیس هیات مدیره بانک، اعلام کرد که طبق پیش بینی او ریپل نت به صورت نمایی رشد کرده و مدیریت نقدشوندگی و درآمدهای ارزهای خارجی آن موسسه را بشدت تقویت می کند.

بانک ملی مصر امیدوار است با دستیابی به روش های پرداخت برون مرزی بهینه‌تر و سریعتر دامنه مشتریانش را بزرگتر کند و در عین حال به کاربرانش اطمینان خاطر دهد که از بالاترین استانداردهای بین المللی بیمه و تطبیق و امنیت عملیاتی شبکه روی بلاکچین بهره مند خواهند شد. بانک ملی مصر با امضای توافقنامه با ریپل نت علاوه بر این که به سایر بانک های کارگزار و فعالان بازار خلیج فارس می پیوندد، به مراکز مالی بزرگی از انگلستان و ایالات متحده هم وصل می شود.

 

 بیشتر بخوانید:

بلاک چین در سیستم‌های پرداخت

خرید با بیت کوین: چه شرکت‌هایی بیت کوین را پذیرفته‌اند؟

ریپل (Ripple) به دنبال فراگیری بی سابقه خدمات حواله جات ارزی

سال ۲۰۲۰ با وجود افزایش قیمت، سال بدی برای بیت کوین بوده است

گوگل نسل جدیدی از راهکارهای امنیت دیجیتال فوق پیشرفته را ارائه می‌کند

پیامرسان امن و ضد فیلتر واتس اَت در آستانه ظهور


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین