آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

طراحی بازی‌های واقعیت افزوده مبتنی بر کریپتو با هدف اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی!

طراحی بازی های واقعیت افزوده مبتنی بر کریپتو با هدف اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی!

 

شیوع بالای ویروس کرونا بدترین رکود اقتصادی جهان در همه مشاغل و کسب و کارها را از سال ۱۹۲۹ رقم زده است. در این بین میزان ضرر احتمالی در بخش تبلیغات و بازاریابی در سال ۲۰۲۰، سه میلیارد دلار تخمین زده شده است.

تمام کمپانی های ارز دیجیتال و برندهای سنتی در حال جایگزین کردن تبلیغات خود با پست های کم هزینه تر هستند تا از این طریق با این بیماری همه گیر مبارزه کنند.

تریفیک (Triffic) نام یک بازی رایگان واقعیت افزوده است که به بازیکنان ارز دیجیتال جایزه می دهد. هدف این بازی ترویج هرچه بیشتر فاصله گذاری اجتماعی در بین کاربران است. این استارت آپ در پست تویبتری ۲۶ مارس خود اعلام کرد که کاربران نسخه بتا هم اکنون می‌توانند کالاهای مخصوصی مانند دستمال توالت، ضدعفونی کننده های دست و ماسک صورت را جمع آوری نمایند. کاربران با شرکت در این بازی می توانند به جمع آوری پول جهت مقابله با ویروس کووید_ ۱۹ کمک کنند. این کمپانی اعلام کرد:

«ترفیک موفق شده تاکنون مبلغ ۱۰ هزار دلار را برای مبارزه با این ویروس مهلک جمع آوری نماید. در واقع هر بار که یک کاربر نسخه بتا یک واقعیت افزوده، رول دستمال توالت، ضد عفونی کننده دست و یا ماسک صورت به دست می آورد، در پیشبرد این هدف کمک کرده است.»

مقامات بهداشت عمومی فاصله گذاری اجتماعی را راهی برای کاهش شیوع ویروس کرونا پیشنهاد داده اند. این تلاش‌ها تاکنون در کشورهایی مثل چین و کره جنوبی که کرونا اول از همه در آنجاها ظهور یافته موفقیت‌آمیز بوده است.

شرکت های دیگر هم بیکار ننشسته اند. برای مثال Crypto Asia اعلام کرد به جای آنکه تاریخ کنفرانس خود را به تعویق بیندازد، در تلاش است این رویداد را به صورت آنلاین برگزار کند. در این اجلاس از ۳۰ سخنران دعوت شده تا در این گردهمایی شرکت کنند. سخنرانان برای دسترسی آنلاین افراد، صفحه مخصوص به خود را در اختیار خواهند داشت. در این شرایط بحرانی بیت کوین نقش بسیار مهمی در کمک به بخش‌های پرداخت ایفا می کند. به همین خاطر بانکو سلای ایتالیا نیز ترغیب شده یک سرویس تجارت بیت کوین با هدف تسهیل انتقال پول بین المللی راه اندازی کند.

 

 بیشتر بخوانید:

کرونا ویروس، بحران اقتصادی و تاثیر آن بر بیت کوین

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

کرونا و جهش سیستمی اقتصاد دنیا

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

شرکت‌های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا

بلاک چین راه نجات جهان از شر ویروس کشنده کرونا


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین