آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اقدام ویژه صرافی‌های هیوبی و OKEx برای جبران خسارت‌های وارد شده به معامله گران

 اقدام ویژه صرافی‌های هیوبی و OKEx برای جبران خسارت‌های وارد شده به معامله گران

 

دو صرافی هیوبی و OKEx اعلام کرده‌اند که قصد دارند خسارت های ناشی از نقص سیستم در طول سقوط دو هفته پیش بازار ارزهای دیجیتال را برای معامله گرانی که سرمایه خود را از دست داده اند، جبران کنند.

واقعیت اینست که صرافی های ارز دیجیتال برای ریزش بازار در تاریخ ۱۲ مارس آماده نبودند و به همین دلیل برخی از پلتفرم ها با مشکلات فنی موقتی مواجه شدند. صرافی های هیوبی و OKEx از آن دسته از صرافی‌ها بودند که به علت شلوغی بیش از حد شبکه از دسترس خارج شدند و بدین ترتیب بسیاری از معامله گران‌ با تلفات مالی بسیار زیادی مواجه شدند. این دو صرافی چینی که دفتر مرکزی آن به ترتیب در سنگاپور و مالت مستقر است، تیم‌هایی را با هدف پردازش و رسیدگی به شکایات مشتریان و جبران ضررهای آنان شکل دادند.

روز دوشنبه ۲۳ مارس، تعدادی از شاکیان روبروی دفتر صرافی هیوبی جمع شدند و شرکت را به نادیده گرفتن حقوق خود متهم کردند. سخنگویی صرافی هیوبی اما به رسانه‌های محلی اینطور گفت که برخی از این افراد از مشتریان صرافی نبوده اند و تعدادی دیگر نیز در طول روزهای سقوط بازار در تاریخ ۱۲ مارس هیچ تراکنشی را در این صرافی به ثبت نرسانده اند. در این بین تنها چهار نفر از آنان از کاربران صرافی بودند که می توانند ثابت کنند در آن تاریخ تلاش به ثبت تراکنش داشته‌اند.

با تمامی این تفاسیر، صرافی هیوبی تاکید کرد که بسیاری از پلتفرم ها به علت وجود شرایط فوق العاده سخت در آن تاریخ از کار افتاده‌اند و در این راستا یک تیم تخصصی جهت پردازش به تمام شکایات تشکیل داده است. بدین ترتیب کاربرانی که به دلیل وجود مشکلات سیستمیک سرمایه خود را از دست داده اند، می توانند با مراجعه به سایت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید شکایت خود را اعلام نمایند.

 

بیشتر بخوانید:

قرنطینه ناشی از ویروس کرونا و افزایش حجم معاملات در آسیا!

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟

بحران کرونا ویروس به تقویت بیت کوین کمک خواهد کرد!

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین