آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

جامعه رمزنگاری اندرو یانگ، کاندیداتوری انتخابات 2020 ایالات متحده را از دست داد

جامعه رمزنگاری اندرو یانگ، کاندیدای ریاست جمهوری انتخابات 2020 ایالات متحده، را از دست داد

 

بلاکچین و ارزهای دیجیتال یکی از موافقانشان در افق سیاسی آمریکا را از دست دادند. اندرو یانگ (Andrew Yang)، کارآفرین و کاندید دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، کمپین انتخاباتی اش را تعلیق کرد.

یانگ اینچنین به هوادارانش اعلام کرد «کارهای زیادی باقی مانده است، ولی می دانید که اهل حساب و کتاب هستم و طبق اعداد و ارقام واضح است که ما در این رقابت پیروز نخواهیم شد... اهل این نیستم که برای رقابتی که پیروز نخواهم شد کمک‌های مالی و پشتیبانی دریافت کنم. در نتیجه امشب اعلام می کنم کمپین ریاست جمهوری را معلق می کنم.»

اندرو یانگ در میان سایر کاندیدها حامی سرسخت کارآفرینی، موافق درآمد ثابت اولیه تمام افراد جامعه (UBI) و پیشرو در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال است. یانگ تابستان گذشته گفت در صورت پیروزی در انتخابات روش رای گیری با موبایل روی بلاکچین را پیاده خواهد کرد.

در نوامبر 2019 برنامه اش برای قانونگذاری در صنعت رمزارزها را ارائه داد. در نوامبر 2019 وقتی اعلام کرد منظورش از پروژه UBI در واقع این است که به همه افراد پول بدهد مورد خشم جامعه رمزارزها قرار گرفت. با رکوردشکنی بدهی آمریکا و بدهی بین المللی به سطوح بالاتر، ایده افزایش دسترسی به ارزهای رسمی بیشتر از قبل مورد خشم علاقه مندان بیت کوین قرار گرفت. کمیته حمایت از کاندیداتوری ریاست جمهوری اندرو یانگ پیش از این کمک های مردمی را از طریق بیت کوین روی شبکه لایتنینگ هم می پذیرفت.

 

 بیشتر بخوانید:

بلاک‌چین بستری امن برای انتخابات (بخش اول)

چالش های تنظیم مقررات بیت کوین و ارزهای دیجیتال

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

قانون گذاری گسترده رمزارزها در سال 2020

وزیر ارتباطات: قانونی شدن استخراج رمز ارزها به‌ نفع ایران است!

رئیس جمهور سوئیس به پروژه لیبرا "نه" می‌گوید!

آمریکا لایحه جدیدی برای نظارت بر دارایی‌های دیجیتال تنظیم می‌کند


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین