آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

جنگ لفظی کریگ رایت و مدیر عامل بایننس

جنگ لفظی کریگ رایت و مدیر عامل بایننس

 

کریگ رایت، بنیانگذار بیت کوین اس وی، اخیراً اعلام کرد مردم باید هرچه زودتر دارایی های دیجیتال خود را از بایننس خارج کنند. از نظر او صرافی بایننس به سرنوشت Mt.Got دچار می شود. مدیرعامل بایننس اما در پاسخ او را کلاهبردار خواند.

صرافی بایننس در ماه جاری دچار مشکلات فنی متعددی شده و به همین دلیل هدف انتقادات زیادی قرار گرفته است. کریگ رایت هم از این فرصت استفاده کرده و پیام های را در فضای توییتر منتشر کرده است. وی به کاربران بایننس هشدار داده:

«پیشنهاد می کنم هر چیزی که در بایننس دارید را از آنجا خارج نمایید.»

او معتقد است دارایی‌هایی که در این صرافی نگهداری می شود، در خطرند و سناریویی مثل Mt.Got برای بایننس رخ خواهد داد. ریور از طرفداران بیت کوین اس وی که شدیداً اعتقاد دارد کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است هم به این هراس آفرینی دامن زده و در توییتی گفته هشدار کریگ رایت را جدی بگیرید و سرمایه‌های خود را از بایننس بیرون بکشید.

مدیرعامل بایننس، ژائو نسبت به ادعاهای رایت به این جمله بسنده کرد و گفت که کریگ رایت یک کلاهبردار است؛ کلاهبرداری عاقبت خوبی ندارد و زمان این را به همه اثبات خواهد کرد. بهتر است بدانید که صرافی بایننس در آوریل سال گذشته، بیت کوین اس وی را رسماً از فهرست ارزهای خود حذف کرد.

 

بیشتر بخوانید:

بیت کوین چیست؟ همه چیز درمورد بیت کوین + ویدیو

بلاک چین چیست؟ همه چیز درمورد بلاک چین + ویدیو

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟ (هر آنچه که باید بدانید)

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)

ویتالیک بوترین: صرافی غیرمتمرکز بایننس باید مورد انتقاد قرار بگیرد!

ماجرای هک صرافی بایننس و به سرقت رفتن 7000 بیت کوین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین