آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

قرنطینه ناشی از ویروس کرونا و افزایش حجم معاملات در آسیا!

قرنطینه ناشی از ویروس کرونا و افزایش حجم معاملات در آسیا!

 

کاترین کولی، مدیرعامل صرافی بایننس آمریکا طی مصاحبه ای که در تاریخ ۱۶ مارس با بلومبرگ داشت، اعلام کرد قرنطینه خانگی افزایش حجم معاملات ارزهای دیجیتال در آسیا را در پی داشته است.

در رابطه با همبستگی اخیر بیت کوین و شاخص S&P500 هم کولی ادعا می کند که هر دو بازار ارز دیجیتال و سنتی در حال تجربه چرخه طولانی مدت و آشنایی هستند.

از نظر او بازارها در حال تجربه نوعی چرخه CRIC هستند_ به این معنا که به دنبال یک سری پیشرفت های بازار بحران رخ می دهد و پس از آن رضایت و خشنودی شکل می گیرد و این چرخه باز تکرار می شود.

کاترین کولی بر این نکته تاکید می‌کند که بازارهای ارز دیجیتال رابطه بسیار نزدیکی با فناوری دارند؛ فناوری که ما می توانیم بواسطه‌ی آن ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز را صرفنظر از محیطی که در آن قرار داریم، خرید و فروش کنیم.

«در دوران قرنطینه خانگی هم شاهد افزایش حجم معاملات در منطقه آسیا هستیم. از این رو من فکر می کنم وقتی راهبردهای سختگیرانه ای دریافت می کنیم، مبنی بر اینکه قرنطینه چه معنایی در امریکا دارد همین اتفاق در ایالات متحده نیز رخ می‌دهد.»

وی افزود:

«از نظر من، همه مردم جهان خواهند فهمید که بیت کوین آنقدر ارزش دارد که مردم صرفنظر از امنیت و نگرانی امریکا و کل دنیا با آن معامله کنند.»

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

شرکت‌های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.