آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

معرفی کروناکوین (NCOV) و ارتباط آن با شیوع ویروس کرونا

معرفی کروناکوین و ارتباط آن با شیوع ویروس

 

طبق پست منتشر شده در ۲۰ فوریه در ردیت، شرکتی موفق به توسعه یک کوین منحصر به فرد بر بستر اتریوم شده و آنرا "کرونا کوین" نامیده؛ کوینی که چه باور کنید یا نه، شاخص مرگ می باشد.

از زمان کشف ویروس کرونا حدود دو ماه می گذرد؛ ویروسی که زندگی بسیاری از مردم چین و دیگر کشورها را به کام مرگ کشانده است. شمار کشته شدگان تا این لحظه به بیش از ۲,۲۰۰ نفر رسیده و کشورها در حال افزایش اقدامات بهداشتی و درمانی خود هستند.

در بحبوحه این اوضاع بحرانی، شرکتی تصمیم به معرفی یک ارز دیجیتال به نام کروناکوین با نماد NCOV گرفته است. NCOV در واقع یک توکن با پشتیبانی اتریوم است که با افزایش تلفات به ارزش آن افزوده می شود. به عبارتی با گسترده تر شدن هرچه بیشتر ویروس، NCOV ارزشمندتر می‌شود. به عبارت ساده، الگوریتم منحصر به فرد کوین این تضمین را می‌دهد که با هر مرگ، سرمایه گذاران کرونا کوین کسب درآمد می کنند و نیازی به گفتن نیست که این اطلاعیه باعث نارضایتی گسترده و احساس انزجار در صنعت رمزنگاری شده است.

از آنجاییکه این کوین سطح اخلاقیات را به حداقل می‌رساند، بسیاری از سرمایه گذاران برای ابراز نارضایتی خود به پلتفرم های رسانه های اجتماعی پناه برده اند. با این حال ممکن است هدف از ایجاد و معرفی چنین کوینی آنقدرها هم که تصور می کنیم، بد و منفی نباشد.

بر اساس وب سایت رسمی توکن کرونا، این توکن که احتمالاً افت اقتصادی را در پی خواهد داشت، به تلاش های امدادی کمک خواهد کرد. بدین ترتیب که ۲۰ درصد از کل فروش این توکن به صلیب‌سرخ اهدا خواهد شد تا به قربانیان کمک شود از این بیماری هولناک رهایی یابند. علاوه براین خود توکن هم بسته به میزان تلفات ناشی از شیوع ویروس، هر ۴۰ ساعت می سوزد. بنابراین اینطور می توان گفت که کل عرضه کرونا کوین در حقیقت به جمعیتی بستگی دارد که موجب افزایش اعتبار و یا برعکس موجب توقف تولید آن می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین