آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ساخت پلتفرم تجاری جهانی برای غول های کسب و کار کشاورزی توسط ConsenSys

ساخت پلتفرم تجاری جهانی برای غول های کسب و کار کشاورزی توسط ConsenSys

 

شرکت بلاک چینی Covantis که تحت حمایت غول های کسب و کار کشاورزی جهانی مثل Cargill قرار دارد، شرکت بزرگ و متمرکز بر اتریوم ConsenSys را به عنوان شریک فناوری خود انتخاب کرده است.

بنا بر اعلامیه شرکت Cavantis در ۲۳ ژانویه، قرار بر این است که این شرکت یک پلتفرم بلاکچینی مبتنی بر اتریوم ایجاد کند تا از این طریق به دیجیتالی شدن صنعت مالی کمک کند و درضمن راندمان و صرفه جویی در هزینه ها هم به زنجیره تامین تجارت بین المللی کشاورزی افزوده شود.

بهتر است بدانید که شرکت Cavantis در اکتبر ۲۰۱۸ تاسیس شد؛ درست زمانی که چهار شرکت تجارت جهانی بزرگ، راهکار مشترکی را برای دیجیتالی کردن تعاملات حمل و نقل جهانی اعلام کردند. این راهکار از بلاک چین و هوش مصنوعی بهره می برد. اعضای بنیانگذار Cavantis عبارتند از: Cargill، شرکت Archer Daniels Midland، Bunge و شرکت Louis Dreyfus.

در حالی که این شرکت‌ها از سال ۲۰۱۸ بر روی روش‌های استاندارد سازی و دیجیتالی کردن تعاملات حمل و نقل جهانی کشاورزی تحقیق می کنند، نام تجاری رسمی این پروژه حدود دو ماه پیش اعلام شد. اعضای بنیانگذار این پروژه در چهارم دسامبر اعلام کردند که تلاش مشترک آنان Cavantis نام خواهد گرفت و در ضمن وب سایت جدیدی را هم با نام Cavantis.io راه اندازی می کنند.

 

 بیشتر بخوانید:

بلاک‌چین و هوش‌ مصنوعی، تقابل دو تکنولوژی آینده

ترید ارز دیجیتال چیست؟

بهترین ارزهای دیجیتال برای ترید و سرمایه‌گذاری

فرصت‌های بلاک‌چین در کارآفرینی

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین