آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

فتح قله‌های جدید توسط بیت کوین

فتح قله‌های جدید توسط بیت کوین

 

قیمت بیت کوین ساعت ۱۵ به وقت یو تی سی ۱۱ فوریه، پس از یک اصلاح قیمت و سقوط تا ۹,۸۵۰ دلار، در کمتر از یک ساعت به ۱۰,۳۵۱ دلار افزایش یافت.

بیت کوین در بازه زمانی پنج ماه اخیر هم اکنون در اوج قیمتی خود قرار دارد، بطوریکه در نگاه میان مدت، شاهد تغییر روند آن از بازار خرسی به بازار گاوی هستیم. پادشاه ارزهای دیجیتال قصد دارد قله های جدید قیمتی را در سال جاری فتح کند.

جهش قیمتی اخیر این ارز درست در زمانی رخ داد که جروم پاول رییس فدرال رزرو در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا بر لزوم حفظ حریم خصوصی ارزهای دیجیتال در مقابل رمز ارز دولتی چین یعنی یوان دیجیتال تاکید کرد. پاول در این کمیته اظهار داشت: دفتر کلی که سوابق پرداخت‌ها در آن ثبت شده است، چیزی نیست که برای ایالات متحده جذابیتی داشته باشد.

دیوید فروید مشاور ارزهای دیجیتال و یکی از طرفداران پرایوسی کوین‌ها در مصاحبه اش با کوین دسک گفت: اگرچه اظهارات پاول بر بازار گاوی این ارز تاکید دارد، اما نگرانی اصلی اینست که دولت امریکا قصد دارد برای همه فناوری های مهم یک در پنهان ایجاد کند.

 

بیشتر بخوانید:

ایجاد سبد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

بیت کوین حباب اقتصادی است یا طلای دیجیتال؟

تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین