آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

کیف پول کوین‌بیس جستجوگر دی‌اپ (DApp) خود را حذف خواهد کرد

کیف پول کوین‌بیس جستجوگر دی‌اپ (DApp) خود را حذف خواهد کرد

 

کوین‌بیس به منظور مطابقت با قوانین اپ‌استور شرکت اپل، جستجوگر دی‌اپ (DApp) خود را حذف خواهد کرد.

کوین‌بیس ولت Coinbase Wallet، کیف‌پول رمزارزی تلفن همراه شرکت کوین‌بیس Coinbase، در حال برنامه‌ریزی برای حذف پشتیبانی از ویژگی جستجوی نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (Dapp) است تا مطابقت خود را با سیاست و قوانین اپ‌استور App Store شرکت اپل Apple حفظ نماید.

بیانیه کوین‌بیس در این خصوص به شرح زیر است:

به منظور مطابقت با سیاست‌های اپ‌استور ما به زودی عملکرد جستجوی دپ را حذف خواهیم کرد. اگر قصد ادامه استفاده از نرم‌افزارهای غیرمتمرکز را دارید، به سادگی می‌توانید می‌توانید با اسکن QR code از طریق WalletLink در نسخه دسکتاپ کیف‌پول کوین‌بیس به معروف‌ترین نرم‌افزارهای غیرمتمرکز دست یابید.

برایان آرمسترانگ Brian Armstrong ، مدیرعامل کوین‌بیس در ردیت Reddit حذف ناگهانی این ویژگی را تشریح کرد. در این پست که در روز ۲۸ دسامبر تنظیم شد، وی اعلام کرد که “متاسفانه به نظر می‌رسد شرکت اپل در پی نابودی استفاده ار نرم‌افزارهای غیرمتمرکز از اپ‌استور می‌باشد.”

وی ادامه داد:

اگر مشتریان اپل می‌خواهند از نرم‌افزارهای غیرمتمرکز استفاده کنن، ما بایستی این درخواست را به طریقی به شرکت اپل بفهمانیم. این حوزه، بخش مهمی از ابداع و نوآوری در عرصه مالی است و بسیاری از توسعه‌دهندگان و نخستین پذیرندگان این فناوری میلیون‌ها دلار رمزارز خود را با این نرم‌افزارهای مالی درگیر کرده‌اند که اگر این سیاست‌ها ادامه پیدا کند، به زودی امکان استفاده از این اپلیکیشن‌ها را در دستگاه‌های اپل خود از دست خواهند داد.

 

 بیشتر بخوانید:

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

تزوس (Tezos) چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

9 نکته برای خلق و محافظت از ثروت شما در سال 2020

توکن بت (BAT) چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

سال نو میلادی چه تاثیری بر قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دارد؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین