آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تحلیلگر بلومبرگ: بیت کوین و طلا مستعد بیشترین رشد در سال ۲۰۲۰

مایک مک گلون (Mike McGlone)، تحلیلگر بلومبرگ می گوید که بیت کوین و طلا در بهترین موقعیت برای صعود قیمتی در سال ۲۰۲۰ قرار دارند.او می گوید: "در میان معدود دارایی های رو به رشد در سال ۲۰۲۰، از نظر ما طلا و بیت کوین در حال کف سازی برای افزایش قیمت هستند." پیش بینی می شود که شیوع بیماری کرونا نیز بر "سوخت رالی" برای این دو دارایی بیافزاید، هرچند این دو سرمایه پیش از این و علیرغم آشفتگی های اقتصادی نیز روندی رو به رشد داشته اند. مک گلون سطح قیمت محوری ۹۰۰۰ دلار را به عنوان "حمایت پایه" معیار توصیف می کند. در تاریخ ۲۶ ماه مه، گاوها به طور مختصر توانستند بار دیگر از این سطح پیشی بگیرند، اما قیمت در زمان بسیار کوتاهی بازگشت.

از ۲۲ ماه مه، قیمت به طور عمده افزایش و کاهش داشته است و خرس ها فعالیت بسیاری داشته اند. در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت کوین در صرافی Bitstamp در حدود ۸۸۳۹ دلار در حال نوسان است.

پس از انتقال ۵۰ بیت کوینی که می تواند متعلق به کسی بجز ساتوشی ناکاموتو باشد، بازار دچار نوعی گیجی و سقوط شد. این کوین ها به مدت ۱۱ سال در یک آدرس قرار داشتند.

همانطور که توسط یوتودی گزارش شده است، گلس نود به عنوان شرکت تحلیلگر بلاک چین خاطرنشان کرد که کاهش قیمت اخیر به همراه تضعیف بنیادین، می تواند منجر به رکودی خرسی در بازار شود.حمایت بیت کوین توسط استیبل کوین ها

مک گلون همچنین به انفجار استیبل کوین ها اشاره کرد که اکنون ارزش کل بازار آن بصورت تجمعی به ۱۰ میلیارد دلار افزایش یافته است. این گواهی است برای دیجیتالی شدن ارزها.
تتر (USDT) از یکی دیگر از استیبل کوین هایی که توسط فیات پشتیبانی می شود پیشی گرفته و به سومین کوین بزرگ تبدیل شده است. مقدار عرضه در گردش آن نزدیک به ۹ میلیارد دلار می باشد.
به طرز قابل ملاحظه ای کارشناسان همچنین ادعا می کنند که رشد استیبل کوین ها از قیمت بیت کوین پشتیبانی می کند.
تتر به روند بیت کوین گره خورده است، اما مطالعات جدید نشان می دهد که صادر کننده بحث برانگیز این استیبل کوین قادر به دستکاری در قیمت بیت کوین نیست.

 

بیشتر بخوانید:

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

رکوردزنی تاریخی سایز بلاک بیت کوین و افزایش هش ریت

پس از هاوینگ، ماینرها دیگر بزرگترین فروشندگان بیت کوین نخواهند بود!

استخراج ابری یا کلود ماینینگ چیست؟

راه‌اندازی بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین ایران با سرمایه‌گذاری چینی‌ها!

مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها

سه دلیلی که تحلیلگران برتر بازار کریپتو برای افزایش قیمت بیت کوین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین