آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

افزایش ۴۰۰ درصدی سرمایه گذاری آفریقا و خاورمیانه در حوزه بلاک چین

افزایش ۴۰۰ درصدی سرمایه گذاری آفریقا و خاورمیانه در حوزه بلاک چین

 

با افزایش سطح پذیرش جهانی بلاک چین، پیش‌بینی می شود کشورهای افریقایی و خاورمیانه تا چند سال آتی میزان سرمایه‌گذاری خود در این حوزه را افزایش می دهند.

بر اساس گزارش جدید شرکت بین المللی تحقیقات بازار IDC که در ایالات متحده مستقر است، کشورهای افریقایی و خاورمیانه افزایش ۴۰۰ درصدی سرمایه گذاری را طی چهار سال آتی تجربه خواهند کرد. گزارش ۱۲ فوریه این شرکت بر این موضوع تاکید دارد که فناوری بلاک چین سهم خود در زمینه ارائه راهکارهای دیجیتالی در کشورهای مذکور را افزایش می دهد؛ به ویژه اینکه پیش بینی شده این مبلغ سرمایه‌گذاری کشورها با رشد سالانه حدود ۵۰ درصد، به ۱۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۳ می‌رسد، در حالی که این رقم در سال ۲۰۱۹ فقط ۲۱ میلیون دلار بوده است.

طبق این گزارش، دولت‌های مذکور فعالانه به دنبال توسعه راهکارهای مبتنی بر بلاک چین هستند تا از این طریق از میزان کلاهبرداری ها بکاهند و به میزان امنیت بیفزایند. از طرفی برای رسیدن به این هدف باید مراحل آموزش این فناوری های نوین را را ببینند، چرا که بسیاری از ساختارهای دولتی امادگی لازم برای استفاده از فناوری های 5g، هوش مصنوعی و بلاک چین را ندارند.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین

چالش‌های کلیدی بلاک‌چین در سال ۲۰۲۰

آیا بلاکچین می‌تواند راه حل برون رفت از معضلات اقتصادی باشد؟

رسیدگی به پرونده‌های قضائی، با استفاده از بلاکچین و هوش مصنوعی

پلتفرم های بلاکچینی، جایگزینی برای یوتیوب!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین