آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

مشاغل مربوط به بلاک چین بالاترین دستمزد را در بریتانیا به خود اختصاص داده اند!

در بریتانیا، مشاغل مربوط به بلاک چین بالاترین دستمزد را در بین مشاغل فنی بخود اختصاص داده اند!

 

شرکت اعطای وام دیجیتال Capital on Tap آمار و ارقامی را منتشر کرد که نشان می دهد مشاغل مرتبط با بلاک چین، بالاترین حقوق را در بین همه مشاغل فنی در بریتانیا ارائه می دهند.

به گفته این شرکت انگلیسی، بلاک چین سالانه به طور متوسط ۷۵,۰۰۰ پوند (معادل حدود ۹۳,۰۴۱ دلار آمریکا) حقوق پرداخت می کند. آن ها همچنین نشان دادند كه این صنعت ۵۴۴ شغل دائمی در سراسر این كشور فراهم می كند. این تحقیق نشان می دهد که این فناوری تحول آفرین، در حال تبدیل شدن به نیروی نوظهوری می باشد که به همه صنایع پیوسته است، از واقعیت مجازی گرفته تا چاپ سه بعدی. در این گزارش آمده است كه ایالات متحده با داشتن بیشترین تعداد مشاغل در بین همه فناوری های مهم تحول آفرین، عنوان نخست را به خود اختصاص داده است و به دنبال آن هند و بریتانیا به ترتیب مقام دوم و سوم را دارند.

به گفته شرکت Capital on Tap، اینترنت اشیاء، واقعیت افزوده و پیشرفت در یادگیری آنلاین نیز نحوه تعامل مدارس با دانش آموزان فعلی خود را تغییر داده است. با این حال از این نظر، بخش آموزش همچنان در رده هشتم در بین بخش های مختلف بریتانیا قرار دارد. سخنگوی این شرکت می گوید: " فناوری تحول آفرین نحوه عملکرد ما در زندگی حرفه ای و شخصی را بطور چشمگیری تغییر می دهد. این فناوری، عادات و سیستم های قدیمی را از بین می برد و آن ها را با چیزی که از نظر دقت، کارآیی و تجربه ای که در اختیار شما قرار می دهد برتر است، جایگزین می کند."

وی افزود: "فناوری های تحول آفرین همچنین فرصت بزرگی را برای مشاغل ایجاد می کند تا بتوانند روشی کاملاً جدید برای انجام یک کار ایجاد کنند، روشی که تاکنون دیده نشده است و اکنون به لطف این فناوری در دسترس می باشد."

این تحقیق با گزارش منتشر شده توسط کوین تلگراف در ماه مارس مغایر است، گزارشی که نشان دهنده کاهش ۳۷ درصدی حقوق مشاغل بلاک چین در چین در سال ۲۰۱۹ بود. با این حال، اتاق بازرگانی دیجیتال کانادا در سال ۲۰۱۹ فاش کرد که میزان دستمزد در صنعت بلاک چین از بالاترین دستمزدها در این کشور است.

 

بیشتر بخوانید:

بلاک چین چیست؟ همه چیز درمورد بلاک چین + ویدیو

رونق کسب و کارهای بلاک چینی در رکود اقتصادی!

بلاک چین در صدر مشاغل پرطرفدار لینکدین!

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟

کاربردهای مهم بلاک چین

بهترین زبان های برنامه نویسی بلاک چین کدامند؟

بلاک چین و اینترنت اشیا

بررسی نسل‌های مختلف بلاکچین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین