آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

آغاز اولین مرحله فروش دستگاه‌های استخراج Antminer S19 شرکت بیت مین

آغاز اولین مرحله فروش دستگاه‌های استخراج Antminer S19 شرکت بیت مین

 

بیت مین بزرگترین تولید کننده دستگاه های استخراج بیت کوین ایسیک، اولین دور فروش دستگاه Antminer S19 خود را به اتمام رساند.

این شرکت در توییت روز گذشته خود اعلام کرد که اولین مرحله از فروش دستگاه انت ماینر اس ۱۹ را شروع کرده است تا به تقاضای ماینرهایی که مدت های مدیدی به دنبال آن هستند، پاسخ دهد.

اولین مدل این دستگاه ماینر از قدرت هش ریت ۹۵ تراهش بر ثانیه برخوردار است، ضمن اینکه بازدهی انرژی آن هم حدود ۴.۵ ژول بر تراهش می باشد. این در حالیست که مدل انت ماینر اس ۱۹ پرو از هش ریت ۱۱۰ تراهش بر ثانیه و بازدهی انرژی ۲۹.۵ ژول بر تراهش برخوردار است. هش ریت مدل دوم دستگاه اما ۵ تراهش کمتر خواهد بود.

انت ماینر اس ۱۹ معمولی با قیمت ۲,۱۸۰ دلار عرضه می شود، درحالیکه قیمت مدل پرو ۲,۹۲۰ دلار می باشد. به گفته بیت مین در آینده نزدیک فروش بین المللی آغاز می شود. مشتریانی که در دور اول فروش اقدام به خرید کرده اند، می توانند دستگاه‌ها را در محدوده تاریخی ۱۱ تا ۲۰ ماه می تحویل گیرند. حال با توجه به اینکه هاوینگ بیت کوین در تاریخ ۱۲ می رخ می دهد، زمان تخمینی تحویل دستگاههای جدید بیت مین خشم جامعه ماینینگ را به دنبال داشته است.

بسیاری از کامنت هایی که در پاسخ به اعلامیه بیت مین نوشته شده بر این مطلب اشاره می کند که کمپانی این تاریخ تحویل را  بگونه‌ای تنظیم کرده که بتواند تا زمان هاوینگ با استفاده از ایسیک های نسل جدید خود کار استخراج را انجام دهد.

 

بیشتر بخوانید:

بهترین کارت‌های گرافیک برای استخراج ارزهای دیجیتال

آموزش استفاده از ماشین حساب‌های استخراج ارز دیجیتال

استخراج ابری یا کلود ماینینگ چیست؟

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

راه‌اندازی بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین ایران با سرمایه‌گذاری چینی‌ها!

مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها

کامپیوتر کوانتومی چیست و چگونه کار می‌کند؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین