آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

 

علیرغم روزهای ناامیدکننده اخیر جامعه کریپتو و افت قیمتی تند بیت کوین، تایلر وینکواس کماکان خوشبین است. وی معتقد است که اهمیت بیت کوین فضای منفی حال حاضر را به حالت عادی  برمی گرداند و این پادشاه ارزهای دیجیتال قدرتمندتر از همیشه ظاهر می شود.

شیوع ویروس کرونا به بازار ارزهای دیجیتال آسیب زیادی وارد کرده است. بطوریکه قیمت بیت کوین در عرض کمتر از یک ماه از ۱۰,۰۰۰ دلار به ۳,۶۰۰ سقوط کرد. اگرچه این قیمت‌ تا حدودی اصلاح شد و هم اکنون در محدوده قیمتی ۵۰۰۰ دلار معامله می‌شود، اما اکثر کارشناسان ارز دیجیتال آینده این بازار را نزولی می بینند.

تایلر وینکواس، بنیانگذار و مدیر عامل جمینی اما دیدگاه متفاوتی به این موضوع دارد. از نظر او بیت کوین تاکنون توانسته فجایع و مصیبت های زیادی را پشت سر بگذارد و خیلی زود است که آن را رو به پایان فرض کنیم.

وی اظهار داشت:

«بیت کوین در سال ۲۰۰۸ و در بحبوحه‌ی زمستان مالی متولد شد. اتفاقات زیادی را تاکنون پشت سر گذاشته و به نظر می رسد به این زودی ها قصد تسلیم شدن ندارد. این ارز دیجیتال برتر مطمئناً از این روزهای سخت هم قوی تر از همیشه عبور می کند.»

با وجود اضطراب فراوان در بازار ارزهای دیجیتال، تعداد افرادی که آینده این بازار را صعودی می‌بینند اندک است. در این میان اما ادوارد اسنودن، مامور سابق CIA حمایت خود را از این دارایی دیجیتال برتر علنا اعلام کرد. او ادعا می‌کند که هیچ دلیل منطقی پشت این کاهش قیمت وجود ندارد و برای اولین بار قصد خرید تعدادی بیت کوین را کرده است.

 

بیشتر بخوانید:

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

نگاه خوشبینانه تونی ویز به افزایش قیمت بیت کوین در آینده نزدیک

بیت کوین پناهگاهی امن در خاورمیانه

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین