آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

افزایش چشمگیر پرداخت‌های رمزارزی در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها

افزایش چشمگیر پرداخت‌های رمزارزی در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها

 

گزارشات حاکی از آن است که روش‌های پرداختی با ارزهای دیجیتال نه تنها در موسسات و سازمان‌ها، بلکه در مغازه ها و فروشگاه‌ها نیز افزایش چشم‌گیری یافته است و دلیل آنرا نیز می‌توان پرهیز از مالیات‌ها و کارمزدهای غیر عادلانه و همچنین اقبال خریدارانی که توانایی دستیابی به کارت‌های اعتباری بین المللی ندارند، دانست.

آمارهای اپلیکیشن پرداخت دیجیتالی BitPay نشان می دهد که در سال گذشته 1 میلیارد دلار خریدهای فروشگاهی کاربران این شرکت با رمزارزها انجام شده است و همچنین شرکت Coinbase اعلام کرده است که کاربران این شرکت 135 میلیون دلار از خریدهای خود از مغازه ها و فروشگاه‌ها را با ارز دیجیتال پرداخت کرده اند.

گفتنی است موسسه Chainalysis بر آورد کرده است که در سال گذشته حدودا 4 میلیارد دلار از خریدهای انجام شده در مغازه ها و فروشگاه‌ها با ارز دیجیتال پرداخت شده اند و لذا شرکت‌های بسیاری در تلاشند تا در بازار نوظهور پرداخت‌های رمزارزی پیشتاز شوند و جذب حداکثری کاربران را داشته باشند.

 

 بیشتر بخوانید:

خرید با بیت کوین: چه شرکت‌هایی بیت کوین را پذیرفته‌اند؟

انفجار قیمت بیت کوین، بازگشت به کانال ۹۷۰۰ دلار

سال ۲۰۲۰ با وجود افزایش قیمت، سال بدی برای بیت کوین بوده است

گوگل نسل جدیدی از راهکارهای امنیت دیجیتال فوق پیشرفته را ارائه می‌کند

پیامرسان امن و ضد فیلتر واتس اَت در آستانه ظهور


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین