آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟

 

در حالیکه بازارهای سنتی کماکان در بحران ویروس کرونا بسر می برند و با مشکلات ناشی از آن مبارزه می‌کنند، ارزهای دیجیتال اما هم به لحاظ قیمت و هم حجم بازار در حال افزایش هستند. حال این سوال برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال مطرح می شود که این سیر صعودی تا چه مدت ماندگار خواهد بود.

بیت کوین در معاملات ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قیمتی یک درصدی بوده و هم اکنون با قیمت ۶,۲۲۶ دلار معامله می شود. بزرگترین ارز دیجیتال دنیا به لحاظ ارزش بازار اگرچه با قیمت پایین تر از مووینگ اوریج (Moving average) ۱۰ روزه خود معامله می‌شود، اما هم اکنون بالای میانگین ۵۰ روزه قرار دارد که این نشانگر ادامه دار بودن روند صعودی آن می‌باشد.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت ها در صرافی کوین بیس به ۶,۹۹۳ دلار هم رسید و این یعنی افزایش ۸۰ درصدی قیمت از تاریخ ۱۲ مارس که تا ۳,۸۴۵ کاهش یافته بود و بخشی از آن در اثر اخبار مربوطه به ویروس کرونا در صرافی بیتمکس لیکوئید شد.

صرافی بیت فینکس هم طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال معامله داشت. مدیر ارشد فناوری این صرافی، پائولو آردوینو به کوین دسک گفت که علت این عملکرد را می توان به وجود فاکتورهای مختلفی چون هاوینگ، محافظت در برابر بازارهای سنتی و تزریق تعداد قابل توجهی از ارزهای فیات به بازارهای کریپتو ربط داد.

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین