آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تام لی: قیمت بیت کوین به ۵۰۰ هزار دلار می رسد!

تام لی: قیمت بیت کوین به ۵۰۰ هزار دلار می رسد

 

تام لی بنیانگذار فانداسترت (Fundstrat) از احتمال افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از ۵۰۰ هزار دلار می گوید. البته او دوره زمانی خاصی برای رسیدن به این قیمت تعیین نکرده است.

به گزارش U.Today، وی پیش‌بینی کرده که بیت‌کوین توانایی رسیدن به قیمت ۴۰ هزار دلار و عبور از شاخص Dow را دارد. او در جدیدترین مصاحبه اش اینطور توضیح داد که با دو برابر شدن تعداد کاربران (که هم اکنون حدود ۵۰۰ هزار نفر است)، این ارز می‌تواند از هدف مذکور هم عبور کند.

وقتی از لی در مورد سود سهمی وار که قیمت بیت کوین را تا ۲۵۰ هزار و ۵۰۰ هزار دلار پیش‌بینی کرده پرسیده شد، وی گفت این احتمال در طولانی مدت امکان پذیر است. "من فکر می کنم رسیدن به چنین قیمت هایی کاملا محتمل است، چرا که تعداد تراکنش های امروز بیت کوین دو برابر پی پل است."

به گفته لی، بیت کوین بهتر از سیستم های مالی سنتی عمل می کند، زیرا هم ارزان تر است و هم امن تر. از دیدگاه کلی تر اینطور می‌توان گفت که برای انتقال حدود یک میلیارد دلار بیت کوین فقط به ۳.۹ دلار برای کارمزد تراکنش نیاز است.

 

 بیشتر بخوانید:

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

قانون گذاری گسترده رمزارزها در سال 2020

وزیر ارتباطات: قانونی شدن استخراج رمز ارزها به‌ نفع ایران است!

رئیس جمهور سوئیس به پروژه لیبرا "نه" می‌گوید!

آمریکا لایحه جدیدی برای نظارت بر دارایی‌های دیجیتال تنظیم می‌کند


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین