آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

نگاه خوشبینانه تونی ویز به افزایش قیمت بیت کوین در آینده نزدیک

نگاه خوشبینانه تونی ویز به افزایش قیمت بیت کوین در آینده نزدیک

 

بنا به گفته تونی ویز تحلیلگر سرشناس ارز دیجیتال، بیت کوین هم اکنون به کف قیمتی خود رسیده است و بدین ترتیب سرمایه گذاران را ترغیب می کند تا دیر نشده به خرید این ارز پیشتاز برای نگهداری طولانی مدت اقدام کنند.

تفکر مربوط به استراتژی سرمایه گذاری پرسود خرید و فروش بر اساس کف و سقف قیمتی به نسل ها قبل برمی گردد. اما درکل برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، خرید در کف قیمتی می تواند بسیار سود آور باشد که البته این کار با چالش‌های فراوانی همراه است. ویز معتقد است که اکنون بهترین زمان برای ورود سرمایه گذاران به بازار و تبدیل نقدینگی به بیت کوین می باشد.

از زمان فروپاشی قیمت ها در روز پنجشنبه، گمانه زنی های فراوانی درمورد حرکت بعدی بازار شده است، برخلاف اتفاقات پیشین، اکنون شرایط بسیار پیچیده است و به وقایع جهانی بستگی دارد. بسیاری از هواداران کریپتو معتقدند که قیمت ها ممکن است از این سطح هم پایین تر رود، اما ویز بر این باور است که ما باید خوشبین باشیم.

بسیاری از تحلیلگران هم معتقدند که بازار ارزهای دیجیتال پس از تجربه یک افت ناگهانی قیمت معمولاً به سرعت بازیابی و اصلاح قیمت می شود. با این حال در فضای کریپتو این پدیده بسیار رایج است و از این رو می توان نوسانات شدید قیمتی در طی روزهای آینده را پیش بینی کرد.

رفتار بازارهای مالی جهانی نقش بسیار بزرگی در تعیین میزان نوسانات ارزهای دیجیتال دارد و ما باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا امروز بازارها دچار اصلاح قیمتی می شوند و اینکه می‌توانیم شاهد حرکت رو به بالای قیمت ارزهای دیجیتال باشیم یا خیر.

 

بیشتر بخوانید:

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین