آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بیت کوین پناهگاهی امن در خاورمیانه

بیت کوین پناهگاهی امن در خاورمیانه

 

اگرچه تعیین کمیت تقاضا برای بیت‌کوین در بازارهای غیررسمی خاورمیانه کار دشواریست، اما معامله گران خرد لبنان و یمن بیت کوین را یک دارایی امن می دانند.

رامی محمدعلی یک ماینر و تریدر بیت کوین ساکن در فلسطین گفت که بازار فروش کاملا راکد، ولی بازار خرید در ماه مارس به اوج خود رسیده است. وی گفت:

تاکنون توانسته مجموعا ۳۰ بیت کوین را به ۹۰ مشتری بفروشد. محمدعلی با بیان اینکه موفق شده در همین ماه ۲۰ بیت کوین را به ۵۰ نفر بفروشد، اظهار داشت این حجم از فروش از سپتامبر ۲۰۱۹ بینظیر بوده است.

وی ادعا می‌کند جذابیت و ارزش داشتن بیت‌کوین در اینست که مردم هر زمان که به پول احتیاج داشته باشند، می‌توانند بلافاصله به آن دسترسی پیدا کنند.

به نظر می رسد این قضیه در سراسر منطقه صادق باشد. یکی از معامله‌گران ناشناس سوری گفت صاحبان مشاغل کوچک لبنان در تلاش هستند تا فاکتورهای خود را در خارج از کشور پرداخت کنند. از این رو در بین معدود لبنانی های که با خانواده خود در خارج از کشور زندگی می‌کنند و از مهارت های مورد نیاز کامپیوتری هم برخوردارند، بیت کوین را با با پول نقد خود خریداری می‌کنند و آن را از طریق دوستان و خانواده های مقیم در خارج از کشور نقد می کنند تا فاکتور های خود را پرداخت کنند.

جالب تر اینکه بعضی از معامله‌گران در خاورمیانه گزارش داده اند که به دنبال افت ناگهانی قیمت بیت کوین در هفته جاری، اکثریت تازه واردها به این حوزه در حال یادگیری سریع اصول ترید برای خرید و فروش بیت کوین هستند.

 

بیشتر بخوانید:

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین