آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اگر در پایان سال ۲۰۱۸، مبلغ هزار دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری می کردید، اکنون ثروتمند بودی

اگر در پایان سال ۲۰۱۸، مبلغ هزار دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری می کردید، اکنون ثروتمند بودی

 

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات قیمتی که دارند، همواره مورد توجه و گاها هم مورد بی میلی معامله گران قرار می گیرند. در حالیکه برخی از افراد همه دارایی خود را از دست می‌دهند، اما در اکثر موارد، با ورود در زمان مناسب آینده درخشانی را برای خود رقم می‌زنند. از اینرو فکر می کنید اگر در طول سال ۲۰۱۸، مبلغ هزار دلار برای خرید بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده بودید، تاکنون چه مقدار به سرمایه شما افزوده شده بود؟

بیت کوین با افزایش قیمت ۴۴ درصدی، شروع شگفت انگیزی را در سال ۲۰۲۰ تجربه کرده است و تاکنون هم نسبت به اکثر آلت کوین ها عملکرد بهتری از خود نشان داده است. کمترین قیمت این ارز در سال ۲۰۱۹، ۳,۳۰۰ دلار بوده که از نظر بسیاری از افراد، پایان درخشش این پرچمدار قلمداد می شد. البته در دوران زمستان رمز ارزها در سال ۲۰۱۸، قیمت از این هم پایین تر بود و قیمت بیت کوین ۳۲۰۰ دلار را هم لمس کرد.

بنابراین اگر می توانستید در پایان سال ۲۰۱۸ مبلغ هزار دلار سرمایه گذاری کنید، به نظر شما تا کنون چه مقدار به سرمایه شما افزوده می شد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، می‌توانید از قیمت فعلی این ارز یعنی ۱۰,۳۲۸ دلار استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید:

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟ 

تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال

در بورس سرمایه گذاری کنم یا ارزهای دیجیتال؟

ایجاد سبد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

اثر مرکب در سرمایه گذاری (ارز دیجیتال، بورس، فارکس)


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین