آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

سبدهای سرمایه‌گذاری با ترکیب بیت کوین بسیار کارآمدتر از سرمایه‌گذاری‌های سنتی

سبدهای سرمایه‌گذاری با ترکیب بیت کوین بسیار کارآمدتر از سرمایه‌گذاری‌های سنتی

 

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، بیت کوین بهترین عملکرد را طی ده سال اخیر داشته است، ضمن اینکه مدیرعامل Morgan Creek Capital، مارک یوسکو هم اظهار داشت: هر سبد سرمایه گذاری حداقل ۱ درصد بیت کوین را باید به خود اختصاص دهد.

یوسکو در مصاحبه ای که در ۳۰ ژانویه با Max Keiser داشت، به این مطلب اشاره کرد که سبدهای سرمایه گذاری با تخصیص یک درصد بیت کوین نسبت به تمام سرمایه‌گذاری‌های دیگر در طی ۵ سال اخیر عملکرد بهتری داشته اند. طی شش سال گذشته، بسیاری از سرمایه گذاران از نوسانات گسترده قیمت بیت کوین به دلیل ماهیت ناپایدار آن بهره برده اند. با این حال این تصور برای سرمایه گذاران سنتی وجود دارد که یک سبد سرمایه گذاری متنوع مزایایی که یک سرمایه گذار می تواند از کاربرد اصول متنوع سازی سنتی انتظار داشته باشد را ارائه نمی دهد.

نوسانات بالای بیت کوین در اغلب اوقات یک ریسک غیر معقول برای سرمایه‌گذاران سنتی تعبیر می شود و این یکی از دلایل کلیدی است که سبب می گردد بنگاه های سرمایه گذاری آن را به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری مداوم در نظر نمی گیرند. با این حال، نوسان قیمت بیت کوین یکی از اصلی ترین دلایلی است که برای سرمایه گذاران سودهای کلانی به همراه دارد.

 

بیشتر بخوانید:

ایجاد سبد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

بیت کوین حباب اقتصادی است یا طلای دیجیتال؟

تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.