آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بیت کوین احتمالا یکی از آخرین دارایی‌هایی است که طی چند هفته آینده هنوز خرید و فروش می‌شود!

بیت کوین احتمالا یکی از آخرین دارایی هایی است که طی چند هفته آینده هنوز خرید و فروش می‌شود!

 

این احتمال که در هفته های آتی بسیاری از بازارهای سهام سراسر جهان به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شوند بسیار بالاست. بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال شاید از آخرین بازارهایی باشند که کماکان سرپا خواهند ماند.

بازار ارز های دیجیتال هرگز تسلیم نمی شود. اگر شما یک تریدر باشید، حتماً می دانید که همین ویژگی آن را از سایر بازارهای مالی مجزا می‌کند. این مشخصه همچنین به این معناست که این بازار از هر مشکل ناشی از ویروس کرونا در امان می‌ماند و حتی ممکن است یکی از معدود بازارهای مالی باشد که طی هفته‌های آینده همچنان فعال می ماند.

در رسانه های خبری سراسر جهان، تعطیلی بازارهای سهام پوشش داده شده است. بازار بورس نیویورک اینطور برنامه ریزی کرده که در هفته بعد تمام معاملات خود را به شکل الکترونیکی انجام دهد. کشورهای دیگر هم به این طرح روی آورده اند. هر چند این موضوع خطر هایی را هم به همراه دارد. برای مثال در فیلیپین، تعطیلی بازار بورس در پنجشنبه هفته گذشته به ریزش ۲۴ درصدی منجر شد.

در صورتی که تعداد بیشتری از بازارهای بورس در سطح جهان دچار افت قیمت و ریزش شوند، این شرایط می تواند پیچیده تر از این هم شود. البته این شرایط بسیار قابل توجه می باشد. هیچ‌گاه پیش از این بحران و تعطیلی حجم بالایی از بازارهای بورس در سطح جهان رخ نداده بود؛ امری که موجب می شود فقط بازار ارزهای دیجیتال به فعالیت خود ادامه دهد و هرگز متوقف نشود.

بازار ارزهای دیجیتال هرگز نمی تواند تعطیل شود و این بدان معناست که این بازار در شرایط عجیبی قرار می‌گیرد و خود را یکی از معدود بازارهای فعال در هفته‌های آتی می‌بیند. شاید چنین ایده‌ای در ماه پیش به هیچ وجه قابل باور نبود. البته با اقداماتی که قرار است صورت بگیرد، چنین آینده‌ای خیلی هم دور از ذهن نیست. تنها بخش های محدودی همچنان قدرتمند باقی مانده اند. در بحبوحه سقوط بازارها و وخیم تر شدن اوضاع ویروس کرونا به نظر می‌رسد تعطیلی بازارهای مالی چندان دور از انتظار نیست.

چنین رویدادی می‌تواند قدرت بازار ارزهای دیجیتال را به نمایش بگذارد. البته باید منتظر بمانیم که آیا صرافی ها می توانند این شرایط را مدیریت کنند یا خیر و در ضمن ببینیم که وضعیت همه گیری ویروس کرونا در هفته های آینده به چه شکل خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید:

جنسیس ماینینگ: با تشدید بحران‌های اقتصادی، بیت کوین طلای جدید خواهد شد

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟

بحران کرونا ویروس به تقویت بیت کوین کمک خواهد کرد!

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین