آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

رکوردزنی تاریخی سایز بلاک بیت کوین و افزایش هش ریت

رکوردزنی تاریخی سایز بلاک بیت کوین و افزایش هش ریت

 

میانگین سایز بلاک شبکه بیت کوین در این ماه به اوج خود رسید، پس از اینکه در حدود ۱۰ ساعت مانده به هاوینگ، هش ریت رکوردهای جدیدی را ثبت کرد.

با توجه به داده های موجود در blockchain.com، میانگین اندازه بلاک شبکه بیت کوین (BTC) در تاریخ ۲ ماه مه به رکورد ۱.۳۴۱ مگابایت رسید، جایگاه دوم نیز با ۱.۳۱۲ مگابایت در ۷ ماه مه اتفاق افتاد. رکورد قبلی (ATH) مربوط به دسامبر ۲۰۱۹ با ۱.۳۱۴ مگابایت بود.

با نزدیک شدن به هاوینگ، شبکه بیت کوین نیز افزایش قابل توجهی در کامزدها را تجربه کرد که دلیل آن احتمالاً به اولویت بندی معاملات مربوط می شد. متوسط کارمزد معاملات بیت کوین در ۸ ماه مه به ۳.۱۹ دلار رسید، یعنی افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی نسبت به تاریخ ۲۶ آوریل که میانگین کارمزد ۰.۶۲ دلار بود. در همین زمان، هش ریت استخراج بیت کوین شاهد نوسانات اساسی پیش از رویداد هاوینگ بود. در تاریخ ۳ ماه مه و براساس داده های گلس نود، هش ریت به بیش از ۱۴۲ اگزاهش در ثانیه (EH / s) رسیده بود.

داده های Blockchain.com نیز تصویر مشابهی را ارائه می نماید، اما همچنین نشان می دهد که رکوردزنی هش در تاریخ ۲ مه رخ داده است. ماینرها به طور پیوسته به رکوردهای جدیدی دست می یابند. در زمان نگارش این خبر و به گفته Blockchain.com، هش ریت بیت کوین کمی بیش از 136 اگزاهش در ثانیه است.

 

بیشتر بخوانید:

اتریوم 2 چیست و بلاکچین آن چگونه کار میکند؟

مشاغل مربوط به بلاک چین بالاترین دستمزد را در بریتانیا به خود اختصاص داده اند!

اوکراین در نظر دارد از تأسیسات اتمی برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده کند

منطقه ای در چین به تنهایی یک سوم از هش‌ریت بیت‌کوین در جهان را به خود اختصاص داده است

تریدرهای بزرگ می گویند هاوینگ بیت کوین اتفاق چندان خاصی نیست

تعداد بلاک‌های اتریوم از ۱۰ میلیون عبور کرد


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین