آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بیت کوین به عنوان یک دارایی امن از نگاه سرمایه‌گذاران

بیت کوین به عنوان یک دارایی امن از نگاه سرمایه‌گذاران

 

رئیس بزرگترین صندوق سرمایه گذاری بیت کوین اخیرا اظهار داشته که بیت‌کوین نقش خود را به عنوان ذخیره ارزش و طلای دیجیتال در اقتصاد جهان محکم کرده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل، مایکل سوننچین در مصاحبه‌ای که با مجله اقتصادی کامپوند داشت گفت که بیت‌کوین در دوران سرمایه‌گذاری جدیدی قرار گرفته است. در مقایسه با دوسال گذشته، سرمایه‌گذاران نهادی هم اکنون این نکته را در نظر می گیرند که  گنجاندن ارزهای دیجیتال در سبد سرمایه‌گذاری یک امر ضروریست.

سوننچین با بیان اینکه بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش و طلای دیجیتال موقعیت خود را به اثبات رسانده، گفت نگاه اکثر موسسات به بیت کوین به صورت یک دارایی امن است و حتی آن را هم تراز با اوراق قرضه و طلا می‌دانند؛ موضوعی که ۱۲ یا ۱۸ ماه گذشته اینقدر پررنگ و مهم جلوه داده نمی‌شد.

صندوق سرمایه گذاری بیت کوین گری اسکیل در سال ۲۰۱۹ دومین بازار OTC (حضوری) به لحاظ نقدینگی بود. به گزارش کوین تلگراف با تمرکز هر چه بیشتر سرمایه گذاران بر محصولات بیت کوین، وضعیت این شرکت هم بهتر شده و بر قدرتش افزوده می‌شود. این شرکت در حال حاضر ۱.۵ درصد از کل بیت کوین های در حال گردش را در اختیار دارد که معادل سه میلیارد دلار می باشد.

 

بیشتر بخوانید:

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

قوانین موفقیت در ترید و معامله گری

روش های ترید ارزهای دیجیتال

 تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.