آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

بایننس کوین مارکت کپ را خرید

بایننس کوین مارکت کپ را خرید

 

در حالیکه بازارهای جهانی روزهای سختی را سپری می‌کنند، صنعت ارزهای دیجیتال روز به روز قوی تر ظاهر می شود و هم اکنون بازیگران کلیدی این عرصه یکی از بزرگ ترین اتفاقات تاریخ را رقم زده‌اند.

بایننس بزرگترین صرافی رمز ارز جهان طی توافقنامه‌ای کوین مارکت کپ، یکی از فعال ترین وبسایت های این حوزه را خریداری کرده است.

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل و بنیانگذار این صرافی گفت که بایننس و کوین مارکت کپ شباهت بسیار زیادی با هم دارند، چرا که هر دو امکان دسترسی و اشتراک گذاری دارایی های دیجیتال را برای مردم سراسر جهان فراهم می‌آورند. ژائو همچنین اظهار داشت که مذاکره با کوین مارکت کپ جهت کسب این توافق ماه‌ها به طول انجامیده است. شواهد حاکی از آن است که بایننس مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را برای این معامله پرداخت کرده است.

با وجود همکاری نزدیک این دو شرکت، کوین مارکت کپ کماکان به فعالیت خود به عنوان یک نهاد تجاری مستقل ادامه خواهد داد. ژائو ضمن تاکید بر این مسئله که این همکاری از استقلال کوین مارکت کپ نمی‌کاهد، گفت:

کوین مارکت کپ همچنان موظف به ارائه دقیق ترین، بروز ترین و با کیفیت ترین اطلاعات حوزه ارز های دیجیتال در صنعت می باشد و در عین حال از تخصص و منابع گسترده بایننس بهره مند خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

آموزش جامع ثبت‌نام در صرافی بایننس (Binance)

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

روش های ترید ارزهای دیجیتال

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین