آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

تریدرهای بزرگ می گویند هاوینگ بیت کوین اتفاق چندان خاصی نیست

تحلیلگر و تریدر حرفه ای TraderKoz و مدیر صندوق های پوشش ریسک Koroush AK در مورد حرکات قیمتی کوتاه مدت بیت کوین پس از هاوینگ، نظر مشابهی را ابراز کردند.


در حالی که اکثریت قشر دارندگان و معامله گران بیت کوین (BTC) مجذوب سودهای بالقوه ای هستند که ممکن است هاوینگ پیش رو به همراه داشته باشد، برخی از متخصصان سطح بالا آماده اند تا کمی این هیجان را متعادل کنند. هر دو معامله گر معتقدند که در آستانه سومین کاهش در پاداش های استخراج، نباید خیلی هیجان زده شویم.

در این رابطه TraderKoz ماهیت "رویداد عادی" را برای هاوینگ پیش رو پیش بینی می کند. Koroush AK نیز نظرات خود را در مورد هاوینگ سوم بیت کوین در توییتر به اشتراک گذاشته است و می گوید این رویداد، چندان مهم نیست و بر معاملات و تحلیل های او تأثیر قابل توجهی نخواهد داشت.

هر دو متخصص اعتراف می کنند که در میان افزایش هیجانات و اضطراب های فراگیر قبل از هاوینگ، ابراز چنین موضعی "نامحبوب" است. آقای Koroush AK حتی خاطرنشان کرد که این هاوینگ ابعاد بسیار کوچکی دارد، بنابراین چیزی نیست که ارزش گمانه زنی داشته باشد.

همانطور که قبلاً توسط یوتودی گزارش شده است، بسیاری از پیش بینی های معتبر و بلند مدت نیز این ایده را رد می کنند که پس از هاوینگ در تاریخ ۱۱ مه ۲۰۲۰، قرار است قیمت بیت کوین صعود چشمگیری را تجربه کند. به عنوان مثال، مایکل ون د پاپ (Michael van de Poppe) توضیح می دهد که به دلیل بلوغ بازار، بنظر می رسد سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ تاریخ "طبیعی تری" برای رکوردزنی جدید قیمتی باشد. چارلز ادواردز (Charles Edwards) از شرکت سرمایه گذاری کاپریول (Capriole) نیز پیش بینی می کند که رکودزنی جدید بیت کوین در بازه سال های ۲۰۲۴-۲۰۲۵ اتفاق خواهد افتاد.

 

بیشتر بخوانید:

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

هاوینگ بیت کوین، نهنگ‌ها کماکان در فاز هودل قرار دارند؟

بیت کوین طلای دیجیتال است و هاوینگ بعدی آن را به ابزار بهتری برای ذخیره سازی ارزش تبدیل می کند

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین