آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

عرضه بلاک چین سازگار با اتریوم توسط بایننس

صرافی بزرگ بایننس در حال راه اندازی یک بلاک چین سازگار با اتریوم می باشد و از BNB، ارز دیجیتال بایننس کوین به عنوان توکن بومی بهره می گیرد. این بلاک چین جدید «زنجیره هوشمند بایننس» یا BSC نام دارد و عملکرد قراردادهای هوشمند آن همانند اتریوم می باشد.

بایننس در وایت پیپری که در روز جمعه منتشر کرد گفت:
«اولین پلتفرم قرارداد هوشمندی که عملیاتی شد و کاربرد گسترده یافت، اتریوم می‌باشد. زنجیره هوشمند بایننس برای بهره گیری از نرم افزارها و جامعه بالغ آن شبکه اصلی اتریوم را برگزیده است.»

هم اکنون بایننس با بلاک چین بومی خود به نام بایننس چین (BC) کار می کند که قدرت صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance DEX) را تامین می کند. اما از آنجایی که این بلاک چین آزادی و انعطاف پذیری کافی را برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dApps) فراهم نمی کند، بایننس در حال راه اندازی بلاک چین بومی دیگری است.

به گفته بایننس، زنجیره هوشمند بایننس همراستا با بایننس چین اجرا می شود، ضمن اینکه قابلیت تبادل اطلاعات را نیز با هم دارند. صرافی غیرمتمرکز بایننس کماکان به عنوان یک فضای مشترک برای تبادل دارایی ها عمل خواهد کرد. این معماری دو زنجیره ای به قدرت کاربران در ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز و دارایی های دیجیتال بر روی یک بلاک چین می افزاید.

در این راستا باید بدانید که BNB توکن بومی زنجیره هوشمند بایننس خواهد بود و از اینرو دارندگان این توکن با سهامگذاری آن، پاداش دریافت می نمایند.

بایننس در ادامه توضیح داد:
«بایننس کوین توکنی است که برای سهامگذاری در زنجیره هوشمند بایننس مورد استفاده قرار می گیرد. این فرصت جذابی برای همه دارندگان بایننس کوینی است که به سهام گذاری بایننس کوین علاقمند هستند تا از این طریق از توسعه زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی کنند و در ازای آن پاداش دریافت کنند.»

بیشتر بخوانید:

سال گذشته میلادی سالی پر بار برای جایزه بگیران دیجیتالی

هشدار سازمان ملل متحد درباره خطر حضور در کنفرانس ارز دیجیتال کره شمالی

تبلیغات بیت کوین در لیگ برتر انگلیس!

اعمال محدودیت‌ برای صرافی‌های ارز دیجیتال ژاپن

براساس اعلام بانک مرکزی چین، توسعه یوان دیجیتال (DECP) به اتمام رسیده است


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.