آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

عزم راسخ چینی‌ها برای ایجاد بازار نابرابر جدید، این بار با هوش مصنوعی

عزم راسخ چینی ها برای ایجاد بازار نابرابر جدید، این بار با هوش مصنوعی

 

چینی ها که پیش از این با توسل به نیروی کار ارزان قیمت و شکستن شدید قیمت ها بسیاری از شرکت های رقیب را نابود کردند و از این حربه توانستند کمال استفاده را برای رشد اقتصادی ملی خود نمایند، این بار نیز با طرح بسیار گسترده به کارگیری هوش مصنوعی در پی پیشتازی در بازار جهانی اند.

در جدیدترین اقدام در این زمینه، چندین شرکت بزرگ چینی با هدایت بنیاد رنسانس نوین چین، تنها در یک فاز با تزریق 57 میلیون دلار سرمایه به شرکت هوش مصنوعی AInnovation بر آنند تا در صنایع مختلف از جمله مالی، خرده فروشی، تولید و صنعت بتوانند در بخش های تحقیق و توسعه، خدمات مشتریان، ارتقا راندمان و تحولات دیجیتال به یاری شرکت ها بپردازند. از جمله شرکتهایی که تابحال در بخش های فوق الذکر توسط شرکت هوش مصنوعی AInnovation به آنها خدمات رسانی شده می توان به بانک تجارت چین، شرکت آهن و فولاد دولتی Baowu، شرکت اتومبیل سازی چانگان و شاخه چینی نستله اشاره کرد.

گفتنی است به کار گیری گسترده و کنترل نشده هوش مصنوعی توسط چینی ها که قطعا باعث بهبود بازدهی و کاهش قیمت ها خواهد شد سایر کشورها و شرکت ها را خواسته یا ناخواسته برای عقب نماندن از گردونه رقابت به استفاده کنترل نشده هوش مصنوعی می کشاند و دومینوی خطرناک بیکاری گسترده جهانی را به راه خواهند انداخت.

 

بیشتر بخوانید:

 تاثیر جنگ تجاری آمریکا و چین بر روی ارزهای دیجیتال

راه‌اندازی بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین ایران با سرمایه‌گذاری چینی‌ها!

حمله گسترده هکرهای چینی به فارم‌های ماینینگ ایرانی

ارز دیجیتال ترون (TRON) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

بهترین زبان های برنامه نویسی بلاک چین کدامند؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین