آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

صرافی همتا به همتای بیت‌کوین امکان معامله طلا را برای کاربران فراهم آورده

 

پکسفول، صرافی همتا به همتای بیت‌کوین امکان معامله طلا را برای کاربران فراهم آورده است


به گفته ری یوسف مدیرعامل صرافی، این سرویس جدید در پاسخ به تقاضای کاربران فراهم شده است و امکان مبادله و روش انتقال را ارائه می‌دهد.

طرفین معامله ابتدا در مورد شرایط مذاکره می کنند، از جمله اینکه انتقال طلا به صورت حضوری صورت می گیرد یا خیر و در چه محلی انجام می‌شود. سپس دارنده بیت کوین وجوه توافق شده را به پکسفول می سپرد؛ جایی که وجوه تا زمانی که دارنده طلا انتقال شمش را و همچنین گیرنده طلا دریافت آن را تایید کند، در آنجا نگهداری می شود. در این مرحله صرافی پکسفول بیت کوین را انتقال میدهد.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، معاملات طلا با ارزش بیش از ۵۰ دلار باید طبق پروتکل های KYC (مشتری خودت را بشناس) پکسفول انجام شود. این صرافی اخیراً از ابزارهای اطلاعاتی چاینالیسیز برای کریپتو بهره می‌برد.

یوسف اظهار داشت که این روال به فرایندی رسمیت می بخشد که در آن کاربران پکسفول می‌توانستند با انتخاب یک روش پرداخت همچون انتقال بانکی و سپس مذاکره در مورد پرداخت های طلا یا نقره در خارج از پلتفرم، جوانب احتیاط را به طور کامل رعایت کنند.

این مشخصه که در بین صرافی های سازمان‌یافته رسمی منحصر به فرد است، موجب تثبیت و تداوم موقعیت استراتژیک صرافی پکسفول به عنوان مرجعی برای مردم و مناطقی شده است که سایر شرکت‌های کریپتو غالباً آن را نادیده می‌گیرند. به عنوان مثال کشورهایی مثل نیجریه، مالزی، غنا و ونزوئلا از جمله کشورهایی هستند که بسیاری از شرکت ها با تمرکز صرف خود بر اروپا و ایالات متحده از آنان غافل می شوند.

یوسف گفت: غرب تمام جهان نیست. اکثریت قریب به اتفاق مردم در بازارهای نوظهور خارج از غرب فعالیت دارند. آنان تمام تلاش خود را می کنند و نمی‌خواهند هیچ چیزی مانعشان شود؛ نه کووید_ ۱۹و نه ابولا. آنها لعن و نفرین هم نمی کنند و به انجام تجارت ادامه خواهند داد.

وی پیش‌بینی کرد که هرگونه تردید ناشی از شیوع بیماری برای تجارت کالا به صورت شخص به شخص در طولانی مدت به خصوص در افریقا غیرمرتبط خواهد بود.

درعین حال، تعطیلی جهان ممکن است رشد پکسفول را تقویت کند. یوسف گفت ثبت نام کاربران جدید در ماه مارس ۲۷ درصد افزایش یافته است.
می این مراحل باید ظرف ۲۱ روز از زمان شروع پرداخت انجام شود.

بیشتر بخوانید:

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

ترید و معامله ارزهای دیجیتال را چگونه شروع کنیم؟

قوانین موفقیت در ترید و معامله گری

روش های ترید ارزهای دیجیتال

تفاوت سرمایه گذاری در بورس ایران با بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین