آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

نیروگاهی در نیویورک هش ریت بیت کوین را به سرمایه گذاران نهادی می فروشد

یک نیروگاه استخراج‌ بیت‌ کوین مستقر در نیویورک، ۱۰۶ پتاهش از قدرت محاسبه خود را طی قراردادی به یک خریدار فروخت که هویتش تاکنون فاش نشده است.

این قرارداد _با کارگزاری BitOoda Digital_ اولین بار در ماه ژانویه و با هدف ایجاد شرایط خرید قدرت هش بلاک های بزرگ بیت کوین برای سرمایه‌گذاران نهادی منعقد شد.


در تاریخ ۱۰ آوریل، مدیر ارشد مالی نیروگاه Greenidge Generation ادعا کرد که این ابزار جدید می‌تواند قابلیت های حفاظتی مشابه موجود در بازارهای سنتی کالا را ارائه دهد و در عین حال مزایای استخراج بیت کوین به روش کارآمدتر را برای سرمایه گذاران نهادی سراسر ایالات متحده فراهم نماید.

نیروگاه گرینیج از خط لوله ای استفاده می‌کند که گاز طبیعی را مستقیماً به نیروگاه می آورد، در نتیجه میزان برق مصرفی تاسیسات استخراج _تا ۱۰۰ مگابایت انرژی در هر ساعت_ را تولید می‌کند و از میزان هزینه ها می کاهد. بنابر ادعای گرینیج، این سیستم برای سرمایه‌گذاران فرصتی ایجاد می‌کند تا سودآوری و بازدهی بالایی را نه تنها در حوزه ارز های دیجیتال بلکه در بازارهای انرژی هم تجربه کنند.
بدین ترتیب سرمایه‌گذاران می‌توانند بیت کوین را ارزان تر از هر جای دیگری در بازار خریداری کند.
حال با توجه به رویداد هاوینگ و کاهش ۵۰ درصدی پاداش بلاک ها در شبکه بیت کوین که برای ماه می ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است، می‌توانیم به این نتیجه برسیم که دسترسی به تجهیزات کارآمد ماینینگ به همراه منابع انرژی و برق ارزان تر می تواند به این بخش کمک کند تا از ضررهای احتمالی در امان بماند.

 

 

بیشتر بخوانید:

هش ریت (Hash Rate) به زبان ساده

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش اول)

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیتکوین تا سال 2020

انفجار قیمت بیت کوین دوباره آغاز می شود؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین