آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

کاهش ۸۰ درصدی درآمد تولیدکننده دستگاه های استخراج نسبت به سال قبل

کاهش ۸۰ درصدی درآمد تولیدکننده دستگاه های استخراج نسبت به سال قبل

 

پیش بینی می شود شرکت کَنان (Canaan) به عنوان تولیدکننده دستگاه های استخراج در گزارش درآمدی خود در بازه سه ماهه اول سال ۲۰۲۰، از کاهش ۸۰ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۹ خبر دهد.

این پیش بینی طبق گفته یکی از افراد بانفوذ این شرکت می باشد که اخیراً توسط یک حساب توییتری ناشناس به نام BTCKING555 اظهار شده است. این حساب ناشناس، اطلاعات مربوط به بازیگران اصلی صنعت استخراج ارزهای دیجیتال را فاش می کند. این سازنده ایسیک مراسم عرضه اولیه سهام خود به ارزش ۹۰ میلیون دلار را در بورس نزدک نیویورک برگزار کرد. درحقیقت این نخستین شرکت بلاک چینی بود که در رتبه دوم بورس اوراق بهادار آمریکا قرار گرفت.

سهام کنان در حال حاضر بیش از ۵۱ درصد نسبت به عرضه اولیه عمومی خود کاهش یافته است، اما نگرانی های این غول سابق استخراج به همین جا ختم نمی شود. پیش تر در ماه مارس، این شرکت با طرح دادخواست صنفی علیه صورت های مالی جعلی مواجه شد.

اخیراً نزدک الزامات بیشتری را جهت ثبت نام در نظر گرفته است تا کار شرکت های کوچک چینی که حسابرسی چندان شفافی ندارند برای رسیدن به عرضه عمومی در امریکا دشوارتر شود. در حالی که کنان هنوز به طور رسمی درآمد سه ماهه اول خود را اعلام نکرده است، گزارش قبلی آن (اولین گزارش از زمان عرضه اولیه عمومی) نشان می دهد که وضعیت این سازنده تجهیزات بیت کوین، وخیم است.

در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹، کنان ضرر خالص ۱۱۴.۷ میلیون دلاری را به ثبت رساند که به روند نزولی قیمت بیت کوین در ماه دسامبر نسبت داده شد. همانطور که توسط یوتودی گزارش شده است، این تولید کننده سخت افزار در ابتدا هدف بلندپروازانه ۴۰۰ میلیون دلاری را برای عرضه اولیه عمومی در زمان اوج استخراج ارزهای دیجیتال در نظر داشت که البته به نظر می رسد که اکنون کاملاً از واقعیت فاصله دارد.

 

بیشتر بخوانید:

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

راه اندازی دومین کارخانه در ایالات متحده توسط تولیدکننده بزرگ سخت افزار استخراج

پس از هاوینگ، ماینرها دیگر بزرگترین فروشندگان بیت کوین نخواهند بود!

استخراج ابری یا کلود ماینینگ چیست؟

راه‌اندازی بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین ایران با سرمایه‌گذاری چینی‌ها!

مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها

سه دلیلی که تحلیلگران برتر بازار کریپتو برای افزایش قیمت بیت کوین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین