آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

پیش بینی‌ها از افزایش قیمت بیت کوین حکایت می‌کند

پیش بینی‌ها از افزایش قیمت بیت کوین حکایت می‌کند

 

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت پنترا کپیتال، دن مورهد پیش ‌بینی کرده است که بیت‌کوین از بحران مالی سال ۲۰۲۰ سربلند بیرون خواهد آمد و طی ۱۲ ماه آتی به بالاترین قیمت خود می رسد.

موسس این شرکت که در واقع یک صندوق پوشش ریسک ارز دیجیتال و بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو است، پیش بینی خود را طی نامه‌ای به سرمایه گذاران در خصوص بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا بیان کرد.

مورهد پیش بینی شوم و ترسناکی از وضعیت اقتصاد دارد و معتقد است اقتصاد جهان در حال ورود به اولین دوره رشد منفی خود قرار دارد. او در مورد اقتصاد امریکا گفت:

«من ۳۵ سال عمرم را شاهد مراحل مختلف رشد و سقوط اقتصاد جهان بوده ام. این اتفاق اما شبیه هیچ اتفاق دیگری نیست و از نظر من به گسترش اقتصاد جهان خاتمه می‌دهد. این احتمال هم وجود دارد که نسبت به دیگر سقوط های اخیر، تاثیر اقتصادی بسیار وسیع تری داشته باشد.»

مورهد به این مطلب هم اشاره کرد که بیت کوین با بازار سهام و سایر بازارها همبستگی داشته که البته با گذشت یک یا دو ماه از ریزش بازار بورس، تلاش زیادی کرد ارتباط خود را با این بازار به تدریج کاهش دهد. وی اظهار داشت:

«ما هم اکنون می دانیم که همبستگی قوی و کوتاه مدت با بازارهای عمومی به اتمام رسیده و معاملات ارز دیجیتال به طور مستقل انجام خواهد شد.»

وی بیت کوین را به اوراق قرضه تشبیه کرد که در روزهای پر آشوب بازار می‌درخشد و پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین به‌زودی بازیابی خواهد شد. وی گفت:

«قیمت بیت کوین طی ۱۲ ماه آتی رکورد جدیدی را ثبت خواهد کرد. این اتفاق قطعاً یک شبه رخ نمی دهد. حدس من این است که ۲ تا ۳ ماه طول می‌کشد تا سرمایه‌گذاران نهادی بتوانند مشکلات حال حاضر خود را رفع کنند. ۳ الی ۶ ماه دیگر هم طول می‌کشد تحقیقات لازم در مورد موقعیت های جدید مثل بدهی‌ سازمان های ورشکسته، شرایط ویژه و ارز های دیجیتال به انجام برسد و در نهایت رشد تدریجی بازارها شروع خواهد شد.»

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

افزایش قیمت بیت کوین، این روند تا کی ماندگار است؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین