آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ویتالیک بوترین: صرافی غیرمتمرکز بایننس باید مورد انتقاد قرار بگیرد!

ویتالیک بوترین: صرافی غیرمتمرکز بایننس باید مورد انتقاد قرار بگیرد!

 

پس از انتقاد از اتریوم به دلیل داشتن مدیریت و نظارت و در نتیجه عدم وجود منطق توزیع‌شده در آن، ویتالیک بوترین گفت که صرافی غیرمتمرکز بایننس مورد بهتری نسبت به اتریوم برای نقد و بررسی حول موضوع تمرکز است.

در بحث توئیتری اخیر، ویتالیک بوترین Vitalik Buterin، موسس اتریوم، موجی از اعتراض و مجادلات را حول موضوع تمرکززدایی در صنعت رمزارز به خصوص به سمت صرافی غیرمتمرکز بایننس و همچنین خود اتریوم به راه انداخت.

ویتالیک گفت:
صرافی غیرمتمرکز بایننس مدعی است که یک صرافی غیرمتمرکز است اما به سختی می‌توان حتی نام غیرمتمرکز را برای این صرافی به کار برد. به نظر می‌رسد انتقاد از بایننس مورد بهتری نسبت به اتریوم باشد که فقط موارد مدیریتی بر آن حاکم است که پیروان بیت‌کوین به آن علاقه‌ای ندارند. بایننس دکس Binance DEX آنقدری غیرمتمرکز است که کوین‌های JPM بانک JP Morgan به عنوان رمزارز به حساب می‌آیند.

پس از این ادعا چانگ‌پنگ ژائو CZ مدیرعامل بایننس در توئیتر و در پاسخ به بوترین نوشت:
هیچ سازمان غیرمتمرکز محضی وجود ندارد و پروژه‌هایی که هسته‌ی آن توسط یک تیم مرکزی اداره می‌شود همچنان متمرکز می‌باشد. در مورد من اشتباه قضاوت نکن. من تمام چیزی که می‌خواهم بلاک‌چین، تمرکززدایی و آزادی است اما آرزو نمیکنم که هرکس و هرچیز دیگر جز من به جهنم بروند و در آتش آن بسوزند (کنایه از بی‌اهمیت بودن دیگران)

 

بیشتر بخوانید:

آموزش جامع ثبت‌نام در صرافی بایننس (Binance)

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) چیست؟ هر آنچه که باید بدانید

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

استراتژی های معامله با مارجین در بایننس

آموزش صفر تا صد کار با صرافی بایننس Binance


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین