آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

وعده گسترش نظارت بر ارزهای دیجیتال توسط وزارت خزانه داری آمریکا

وعده گسترش نظارت بر ارزهای دیجیتال توسط وزارت خزانه داری آمریکا

 

اگرچه کاندیدای ریاست جمهوری حزب دموکرات که از طرفداران ارزهای دیجیتال است، از رقابت انتخاباتی کنار کشید، اما نمی‌توان کتمان کرد که مبحث ارزهای دیجیتال در فضای سیاسی کشور موضوع بسیار حائز اهمیتی می باشد.

تعداد کمپانی هایی که در آمریکا به بلاک چین و ارزهای دیجیتال روی می‌آورند، روز به روز در حال افزایش است و این به مبحث داغ سیاسی و اقتصادی در سال ۲۰۲۰ تبدیل شده است.

مجلس سنای ایالات متحده آمریکا در روز چهارشنبه جلسه رسیدگی به لایحه بودجه سال ۲۰۲۱ را برگزار کرد. سناتور مگی حسن با دفاع از طرح ۴.۸ تریلیون دلاری ترامپ، سوالی را در مورد ارزهای دیجیتال مطرح کرد:

«بودجه پیشنهادی وزارت خزانه داری به چه نحو می‌تواند در نظارت بر تعاملات مشکوک ارزهای دیجیتال کمک کند و درضمن تا چه حدی می تواند در تعقیب قانونی تروریست‌ها و دیگر سازمان‌های مجرم که با ارزهای دیجیتال مرتکب اقدامات غیرقانونی می شوند، موثر واقع شود؟»

وزیر خزانه‌داری استیون منوچین در پاسخ اعلام کرد:

«ما در شبکه مبارزه با جرایم مالی (FinCEN) شرایط نظارتی جدیدی را گسترش داده ایم و قصد داریم از رشد و حرکت رو به جلوی این فناوری اطمینان حاصل کنیم، اما از طرف دیگر باید مطمئن شویم که ارزهای دیجیتال همچون حساب های مخفی بانک‌های سابق سوئیس عمل نمی کنند.»

پیمانکاران نظامی در ایالات متحده تمایل خود را به حمایت از کمپانی های فعال در حوزه بلاک چین نشان داده اند و حتی فدرال رزرو هم به این حوزه توجه خاصی دارد.

 

بیشتر بخوانید:

قانون گذاری گسترده رمزارزها در سال 2020

امکان پولشویی در ارزهای دیجیتال بیشتر است یا پول‌های رایج؟

بلاک چین در صدر مشاغل پرطرفدار لینکدین!

آیا بلاکچین می‌تواند راه حل برون رفت از معضلات اقتصادی باشد؟

رسیدگی به پرونده‌های قضائی، با استفاده از بلاکچین و هوش مصنوعی


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.