آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر: بیت کوین اکنون جذاب تر شده است

نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر: بیت کوین اکنون جذاب تر شده است

 

رابرت کیوساکی، سرمایه گذار معروف و نویسنده کتاب مشهور"پدر پولدار، پدر فقیر"، پس از اعلام فدرال رزرو مبنی بر تصمیم برای شروع خرید اوراق بهادار صندوق های سرمایه گذاری (ETF)، نظرات خود را در مورد بیت کوین در توئیتر به اشتراک گذاشته است.

بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد که از روز سه شنبه قصد دارد خرید اوراق بهادار شرکتهای سهامی را آغاز کند تا اطمینان حاصل کند که اوراق شرکت ها، تقاضای کافی در بازار دارند. در مرحله اول، فدرال رزرو این اوراق را به عنوان بزرگترین مشتری خریداری می کند.

رابرت کیوساکی با اظهار نظر در این باره، بار دیگر با انتقاد از فدرال رزرو اظهار داشت که "خرید ETF، مانند ژاپن بازنده" خواهد بود. این همان کاری بود که بانک مرکزی ژاپن در اواخر سال ۱۹۹۰ انجام داد تا پس از آزمایش سایر اقدامات، اقتصاد خود را در طول بحران های متعدد بازیابی کند.

با توجه به این موضوع، کیوساکی مجدداً فدرال و دلار چاپ شده توسط آن را جعلی خواند و به سرمایه گذاران توصیه کرد که با خرید بیت کوین، نقره و طلا از سرمایه خود محافظت کنند. او همچنین از کاهش اخیر پاداش بلاک بیت کوین ("سخت شدن استخراج بیت کوین") یاد کرده و به این واقعیت اشاره می کند که پاول تودور جونز (Paul Tudor Jones) به عنوان یک میلیاردر، بخش کوچکی از سرمایه های خود را به بیت کوین منتقل کرده است. طبق گفته های کیوساکی، وی در حال حاضر بیت کوین را یک دارایی می داند که مانند طلا در سال ۱۹۷۱ است.

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین