آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

مشارکت شرکت آتاری و هموار شدن راه برای پذیرش توکن

مشارکت شرکت آتاری و هموار شدن راه برای پذیرش توکن

 

شرکت آتاری (Atari) با شرکت Arkane Network به عنوان یک شرکت خدماتی بلاک چین (BaaS) همکاری نموده و امکان ادغام دارایی دیجیتالی را در بازی ها فراهم آورده است.

طبق بیانیه کوین تلگراف در تاریخ ۱۴ ماه مه، جنبه اصلی این اطلاعیه، توسعه دهندگان را قادر به ساختن توکن آتاری در جنبه های حوزه بازی می داند. آتاری تاکنون در سال ۲۰۲۰ مقاله های مختلفی را منتشر کرده است. این غول قدیمی بازی، از یک عرضه توکن در ماه مارس خبر داد. علاوه بر توکن آتاری، برنامه های این شرکت همچنین شامل یک پلتفرم سرگرمی چندوجهی و غیرمتمرکز می شود که فیلم، بازی و موسیقی را در بر می گیرد.

توسعه ۱۴ مه ممکن است Arkane Network را مهار کند – یک قطعه بلاک چین و ساز و کاری که فراهم کننده چارچوب توسعه دهندگان در زمینه کیف پول های کریپتو، API ها و برنامه های دیگر است. در این بیانیه آمده است: Arkane همچنین به برنامه نویسان کمک می کند تا دارایی های دیجیتالی را در بازی های خود بگنجانند. این مشارکت، سازگاری توکن آتاری را به این ترکیب افزوده و امکان تسهیل دارایی در بازی ها را فراهم می آورد.

فرد چسنیس (Fred Chesnais)، مدیرعامل آتاری، در این بیانیه گفت: آتاری این همکاری را حرکتی در جهت صحیح استفاده از بلاک چین در "سرگرمی تعاملی" و همچنین هدایت دارایی شرکت به عنوان روشی برای مبادله ارزش می داند.

این همکاری شامل پیوستن Arkane به توکن آتاری برای "ارائه" خود است، اگرچه این بیانیه قطعی نبود که چه پیشنهادی ارائه می گردد. در ماه مارس، آتاری همچنین از همکاری با The Sandbox خبر داد، همکاری ای در زمینه محتوای مبتنی بر بلاک چین و پلتفرم کسب درآمد از بازی.

 

بیشتر بخوانید:

بلاک چین و اینترنت اشیا

بلاک چین در صنعت مخابرات (بخش دوم)

بلاکچین بستری امن برای انتخابات (بخش اول)

کاربردهای مهم بلاک چین (بخش دوم)

فناوری بلاک چین چگونه کار می کند؟ (هر آنچه که باید بدانید)

 IBM از فناوری بلاک‌چین برای مبارزه با سارقین پهبادها استفاده می‌کند!


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال-ارز دیجیتال، بورس، فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین