آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

قدرت هاوینگ: بیت کوین سطوح بحرانی ۸,۰۰۰ دلار را حفظ می کند تا شروعی برای یک بازار گاوی جدید باشد

قدرت هاوینگ: بیت کوین سطوح بحرانی ۸,۰۰۰ دلار را حفظ می کند تا شروعی برای یک بازار گاوی جدید باشد

 

همانطور که انتظار می رفت با نزدیک شدن به رویداد بزرگ هاوینگ، نهنگ های شبکه بیت کوین بازار را جابجا کرده اند و بیت کوین در عرض کمتر از یک ساعت سقوط ۱۵ درصدی را تجربه کرد.

در اثر این اتفاق، صدها میلیون دلار در معاملات لوریج لیکوئید شد.‌ در حالیکه بیت کوین هنوز قیمت خود را بازیابی نکرده، تحلیلگران اعلام کرده اند که این ارز دیجیتال سطوح حمایت کلیدی خود را حفظ کرده است تا یک بازار گاوی کوتاه مدت و میان مدت را در آینده نزدیک به دنبال داشته باشد.

به گفته تحلیلگران، بازار کریپتو در روز گذشته ساعات بدی را گذراند، اما بیت کوین سطوح صعودی و مهم خود را کماکان حفظ کرده است. یکی از تحلیلگران به این موضوع اشاره دارد که ۸,۵۳۰ دلار سطحی بسیار مهم برای بیت کوین است. وی توضیح داد که اگر بیت کوین بتواند این سطح را حفظ کند، افزایش نقدینگی در یک سطح محوری محقق خواهد شد. علاوه بر این، به گفته برخی از صاحبنظران حوزه ارز دیجیتال، معیارهای درون زنجیره ای بیت کوین که در تعیین ارزش بیت کوین موثرتر از تحلیل تکنیکال عمل می کنند، بازار کاملا صعودی را پیش بینی می کنند.

رافائل شولتز کرافت از بنیانگذاران شرکت اطلاعاتی گلاس نود اظهار داشت درحالیکه فقط یک روز از هاوینگ فاصله داریم، اما بیت کوین قوی تر از همیشه ظاهر شده است. انتظار می‌رود که هر چه به رویداد هاوینگ و نصف شدن پاداش بلاک شبکه بیت کوین نزدیک تر می شویم، بازار رمزارزها نیز بی قرارتر شده و فراز و نشیب های بیشتری را در آن شاهد خواهیم بود.

 

بیشتر بخوانید:

هاوینگ (Halving) یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین چیست؟

پس از هاوینگ، ماینرها دیگر بزرگترین فروشندگان بیت کوین نخواهند بود!

نیمی از بیت‌کوین های استخراج شده سال ۲۰۲۰ در انحصار دو شرکت اسکوئر و گری اسکیل

استخراج ابری یا کلود ماینینگ چیست؟

راه‌اندازی بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین ایران با سرمایه‌گذاری چینی‌ها!

مقررات تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها

سه دلیلی که تحلیلگران برتر بازار کریپتو برای افزایش قیمت بیت کوین


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین