آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

عملکرد بهتر توکن صرافی OKEX نسبت به توکن صرافی بایننس

عملکرد بهتر توکن صرافی OKEX نسبت به توکن صرافی بایننس

 

بدون شک توکن ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتالی اهمیت بسیار زیادی در رشد و پیشرفت این صرافی ها داشته و می توانیم به جرأت بگوییم یکی از ستون های اصلی صنعت کریپتو همین توکن ها هستند.

البته از زمان ارائه توکن صرافی بایننس همه چیز تغییر کرد و همیشه ارز BNB، پیشتاز توکن های عرضه شده توسط صرافی ها بود. اما در بررسی های سال 2019 همه چیز متفاوت است! بررسی ها نشان می دهد که توکن OKB ارائه شده توسط صرافی OKEX در سال گذشته (2019) حدود 317.9% رشد داشته و حتی جایگاه دومی هم به ارز ارائه شده صرافی بایننس اختصاص ندارد!

جایگاه دومی بیشترین رشد ارزهای دیجیتال ارائه شده توسط صرافی ها، مختص توکن HT صرافی هوبی است که در سال گذشته حدود 170.8% افزایش قیمت داشته است. در جایگاه سومی بهترین عملکرد ارز صرافی ها، بالاخره نوبت به BNB می رسد که از ابتدای عرضه تا کنون حدود 121.4% رشد داشته و جایگاه سومی هم مختص ارز KCS صرافی کوکوین با 73.9 درصد رشد است.

 

بیشتر بخوانید:

سال گذشته میلادی سالی پر بار برای جایزه بگیران دیجیتالی

هشدار سازمان ملل متحد درباره خطر حضور در کنفرانس ارز دیجیتال کره شمالی

تبلیغات بیت کوین در لیگ برتر انگلیس!

اعمال محدودیت‌ برای صرافی‌های ارز دیجیتال ژاپن

براساس اعلام بانک مرکزی چین، توسعه یوان دیجیتال (DECP) به اتمام رسیده است


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین