آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

صرافی بیت هامب، مرکز تحقیق و توسعه بلاکچین و ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد

صرافی بیت هامب، مرکز تحقیق و توسعه بلاکچین و ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد

 

بیت هامب (Bithumb)، صرافی ارزهای دیجیتال واقع در کره جنوبی، مرکز تحقیق و توسعه خود را راه اندازی کرد. بر اساس بیانیه ای که در 6 ژانویه 2020 منتشر شد، این اقدام مبتکرانه بیت هامب را به اولین مرکز بلاکچین و ارزهای دیجیتال در کره جنوبی تبدیل می‌کند که مرکز تحقیق و توسعه اختصاصی دارد. بیت هامپ امیدهای بزرگی به این مرکز دارد و تاثیر آن بر این مرکز را اینگونه بیان می‌کند: "با قدرت بخشیدن به توانایی‌های بخش تحقیق و توسعه، بیت هامپ در اکوسیستم بلاکچین و ارزهای دیجیتال بعنوان یک شرکت پیشرو تبدیل خواهد شد."

 


وظیفه اصلی مرکز تحقیق و توسعه بیت هامب (Bithumb)


این مرکز جدید تحقیق و توسعه آخر این ماه کار خود را با استخدام 30 نیروی متخصص شروع می‌کند. این تیم قرار است بر روی طراحی معماری سیستم‌های بلاکچینی تحقیق کنند که در جهت قدرت بخشیدن به معاملات بلاکچین عمومی (Public) و امنیت کلیدهای خصوصی (Private key security) ارزهای دیجیتال، انجام می‌شوند. تیم معماری بر روی یک سیستم پرسرعت با حجم معاملات بالا که بتواند به سرعت چندین معامله را انجام دهد، تحقیق می‌کند. همچنین این صرافی برنامه ای برای آنالیز بلاکچین‌های مختلف دارد که بتواند به این روش، معاملات بازار ارزهای دیجیتال را ایزوله کند و سیستمی را توسعه دهد که برای تولید آدرس جهت برداشت و واریز به حساب همان صرافی مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر اهداف این مرکز می‌توان به برنامه‌های توسعه فناوری‌های بهبود امنیت مرتبط با رمزنگاری، جداسازی، پیاده سازی و کارکرد سیستم‌های تایید احراز هویت در راستای بهبود ذخیره سازی امن اطلاعات و کلیدهای خصوصی اشاره کرد. تیم تحقیق و توسعه بیت هامب بر روی بالا بودن سطح دسترس پذیری اطلاعات و کارایی بالای تبادل اطلاعات بین بلاکچین‌ها و پایگاه‌های داده نیز متمرکز خواهد شد. در ادامه، این تیم بر روی کاربرد رابط برنامه نویسی (API) برای پلتفرم داد و ستد ارزهای دیجیتال و به روز رسانی موتور تطابق پذیری اختصاصی این صرافی مطالعاتی انجام خواهد داد.

 

بیشتر بخوانید:

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش جامع صرافی IDEX

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز چه تفاوت‌هایی دارند؟

آموزش صفر تا صد کار با صرافی بایننس Binance

ویتالیک بوترین: صرافی غیرمتمرکز بایننس باید مورد انتقاد قرار بگیرد!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.