آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

روز خوب دو آلتکوین دش (Dash) و استیم (Steem)

روز خوب دو آلتکوین دش و استیم

 

در حالیکه امروز اکثر ارزهای دیجیتال تا حدودی به ثبات قیمتی رسیدند، دش و استیم سیر صعودی عجیبی پیدا کرده اند و افزایش ۲۲ تا ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده اند.

بازار کریپتو در چند هفته گذشته با تلاطم های فراوانی مواجه شده، اما امروز درحالیکه اکثر ارزهای دیجیتال نسبت به چند روز گذشته به ثبات نسبی قیمت ها دست یافته اند، این دو آلتکوین افزایش قیمت چشمگیری داشتند.

دش بیستمین ارز دیجیتال به لحاظ ارزش بازار، در حال حاضر افزایش بیش از ۲۲ درصدی داشته و هر واحد از این ارز با قیمت ۵۷ دلار معامله می‌شود که البته با قیمت ۱۱۴ دلاری ماه فوریه خود هنوز فاصله زیادی دارد. این سود بیش از ۲۰ درصدی در نوع خود عجیب به نظر می رسد و هیچ پاسخ روشنی برای این نوع عملکرد وجود ندارد، یکی از احتمالات، معرفی و راه اندازی پلتفرم ورژن ۱۱ دش است که مورد توجه بسیار زیاد هواداران آن واقع شده است. مشخصه جدید این پلتفرم «قابلیت ثبت قراردادهای داده های عمومی» می باشد.

اما برنده بزرگ امروز استیم است که رتبه ۵۷ ارزهای دیجیتال بازار را به خود اختصاص داد. استیم توکنی است که قدرت فروم استیمیت (مثل ردیت) را تامین می کند و امروز به ۰.۱۸ دلار افزایش یافت و رشد ۴۰ درصدی قیمت در یک روز را تجربه کرد.

علت این رالی قیمتی را شاید بتوان به هارد فورک پیشرو نسبت داد که به دنبال کسب استقلال و رهایی از کنترل جاستین سان است، چراکه سان اخیرا مالکیت کمپانی توسعه دهنده فروم استیمیت (مبتنی بر بلاک چین استیم) را به دست آورده است.

سان همچنین ۲۰ درصد کل موجودی استیم را تصاحب کرده که موجب نارضایتی بسیاری از اعضای جامعه استیم شده است. این افراد هم اکنون به دنبال فورک استیم و ایجاد یک زنجیره کاملاً جدید هستند تا توکن‌های سان را بلا استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید:

پس از سقوط بی سابقه، بازارهای سهام و ارزهای دیجیتال نفسی تازه کشیدند

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین