آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

راه اندازی پلتفرم خیریه مبتنی بر کریپتو برای کمک به آسیب دیدگان کرونا

راه اندازی پلتفرم خیریه کریپتو توسط شرکت های مکزیکی برای کمک به آسیب دیدگان کرونا

 

صرافی مکزیکی ارزهای دیجیتال به نام بیتسو (Bitso) برای راه اندازی یک سیستم کمک مالی مبتنی بر کریپتو، به پلتفرم جمع آوری کمک های مالی دونادورا (Donadora) پیوست. این پلتفرم به جمع آوری وجوه به منظور خرید مواد غذایی برای آسیب پذیرترین خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا کمک می کند.

براساس گزارشی که در تاریخ ۱۵ مه توسط El Heraldo de México منتشر شده است، هر بسته غذایی تحویل شده به ارزش ۱۵۰ پزو مکزیکی خواهد بود. این بسته ها به اندازه یک هفته غذای کافی برای خانواده های بین چهار تا شش نفره خواهند داشت. این کمک های مالی هم می تواند بصورت ارزهای فیات و هم بصورت ارزهای دیجیتال مختلف مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و ریپل (XRP) باشد.

این صرافی مکزیکی اظهار داشت که کمک های مالی بصورت کریپتو یک روش بسیار کارآمد برای جمع آوری پول است. این مزیت به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بودن آن ها و این واقعیت است که هر کسی در جهان می تواند در این طرح شرکت کند. بیتسو پس از انتشار این اطلاعیه، طی اظهار نظری گفت:

"کمک های مالی از طریق کیف پول های ارزهای دیجیتال آسان، سریع و ایمن است. تراکنش ها در عرض چند ثانیه انجام می شوند و این امر روشی بسیار شفاف برای اطمینان از دریافت کمک مالی شما است."

طبق گزارش کوین تلگراف، یکی دیگر از کمپین های جمع آوری کمک های مالی بصورت کریپتو در ماه آوریل توسط صلیب سرخ ایتالیا راه‌اندازی شد. این کمپین با هدف ایجاد پست پزشکی پیشرفته برای مبارزه با کرونا در ایتالیا انجام گردید. طی این تلاش موفقیت آمیز، مبلغ ۱۰,۰۰۰ دلار در مدت چهار هفته جمع آوری شد. چندین شرکت کریپتو، طرح های ابتکاری مشابهی را در رابطه با بحران جهانی شیوع کرونا راه اندازی کرده اند، مانند بایننس، بیتمکس و بنیاد استلار.

 

بیشتر بخوانید:

تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای مالی و قیمت بیت کوین

کرونا و جهش سیستمی اقتصاد دنیا

بلاک چین به جنگ با کرونا می رود

ویروس کرونا و کاهش رشد هش ریت استخراج بیت کوین

ترافیک جستجوی «بیت کوین کرونا ویروس» از «هاوینگ بیت کوین» در گوگل فراتر رفت!

شرکت‌های ارز دیجیتال در حال توسعه طرح‌های مخصوص مقابله با ویروس کرونا

بلاک چین راه نجات جهان از شر ویروس کشنده کرونا


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین