آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

رئیس جمهور سوئیس به پروژه لیبرا "نه" می‌گوید!

رئیس جمهور سوئیس به پروژه لیبرا

 

به طور نظری، لیبرا از پیش فرض می‌شود که توسط یک سازمان مستقل مستقر در ژنو سوئیس مدیریت می‌شود که با تعدادی از کمپانی‌ها و گروه‌های غیر انتفاعی در ارتباط است.

یولی مائورر Ueli Maurer، رئیس جمهور سوئیس روز جمعه گفت که پروژه لیبرای (LIBRA) فیس‌بوک (Facebook) در شکل حال حاضر خود تنها یک پروژه شکست‌خورده محسوب می‌شود و نیازمند کار دوباره و تغییرات دوباره دارد تا مورد تایید قرار گیرد. او گفت:

من بعید می‌دانم که لیبرا با وضعیت موجود شانسی داشته باشد چرا که بانک‌های مرکزی آن را به سبد ارزهای مورد پذیرش خود راه نخواهند داد. بنابراین این پروژه در این حالت کنونی خود شکست خورده است.

ناظران و قانون‌گذاران در سراسر دنیا نگرانند که لیبرا احتمالا خطر پولشویی و فعالیت‌های تبهکارانه را از طریق رمزارز موجود در میان میلیاردها کاربر فیس‌بوک افزایش دهد. در ماه سپتامبر سال جاری، سیگال مندلکر (Sigal Mandelker) از مقامات رسمی خزانه‌داری امریکا اعلام کرد که لیبرای فیس‌بوک پیش از آغاز کار می‌بایست استانداردهای بالاتری را در مطابقت با قانون و نظارت به خود ببیند.

 

 بیشتر بخوانید:

لیبرا ارز دیجیتال فیسبوک

ترس بانک‌های آمریکایی از لیبرا (Libra)

نسخه‌ی جدید لیبرای فیس‌بوک منتشر شد

امکان مبادله ارزهای دیجیتال در واتس‌اپ

قانون گذاری گسترده رمزارزها در سال 2020


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

 

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین