آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

توصیه سرمایه گذاران آمریکایی به خرید بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن

توصیه سرمایه گذاران آمریکایی به خرید بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن

 

در شرایطی که بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا تمامی کشورهای جهان را تحت تاثیر قرار داده است و بسیاری از دولت ها برای مقابله با تورم منفی، چاپ گسترده پول را در دستور کار قرار داده اند، بسیاری از سرمایه گذاران سراسر جهان خرید بیت کوین را به عنوان یک راهکار مثبت پیشنهاد داده اند.

چامات پالیهاپیتیا، سرمایه گذار ریسک پذیر و میلیاردر آمریکایی که سرمایه گذاری در استارت آپ هایی چون گوگل و فیسبوک را در کارنامه خود دارد، جدیداً پا به عرصه ارزهای دیجیتال گذاشته است این مدیر عامل شرکت سوشال کپیتال با حضور در شبکه تلویزیونی سی ان بی سی (CNBC) در رابطه با قطع ارتباط گسترده بین اقتصاد و بازار سهام و اوراق قرضه صحبت کرد. چامات پالیهاپیتیا اظهار داشت:

ما اقتصاد را از بازارهای سهام و اوراق قرضه کاملاً جدا کرده ایم و فدرال رزرو عامل اصلی این اتفاق می باشد.

پالیهاپیتیا بانک مرکزی ایالات متحده امریکا را برای ارائه بسته های کمکی مورد انتقاد قرار داد، چرا که این اقدام به جای کمک به مالیات دهندگان و مصرف کنندگان صرفا موجب افزایش تورم در دارایی ها شده است. وی افزود این اقدام بانک مرکزی در حل مشکلات مربوط به نابرابری و بیکاری اصلاً موثر نبوده است و با این کار در واقع به چند شرکت اجازه داده شد تا در بازارهای مالی به کسب درآمد بیشتر بپردازند.

وقتی این سوال پرسیده شد که در این شرایط بحرانی بهترین راه سرمایه‌گذاری چیست، وی بیت کوین را پیشنهاد داد. این میلیاردر امریکایی ارزهای دیجیتال را به دلیل عدم همبستگی با سایر دارایی های سنتی ستایش کرد. وی اظهار داشت که این ویژگی به تنهایی می تواند به سرمایه گذاران کمک کند در مقابل اقتصاد تورم زای امروز خود را بیمه کنند. او به سرمایه گذاری اخیر پاول تئودور جونز اشاره کرد و گفت اکنون که همه ما در چرخه تورم منفی قرار گرفته‌ایم، او اما به ارزهای دیجیتال پناه برده و بر روی بیت کوین سرمایه گذاری می کند.

تئودور جونز طی مصاحبه خود با CNBC اعلام کرد ۲-۱ درصد از سبد دارایی خود را به بیت کوین اختصاص داده است. این سرمایه گذار میلیاردر همچون پالیهاپیتیا معتقد است این ارز دیجیتال به عنوان یک دارایی مطمئن در مقابل چاپ بی‌وقفه پول توسط فدرال رزرو عمل می کند.

 

بیشتر بخوانید:

پناهگاه امن سرمایه‌گذاران

بیت کوین قوی‌تر از همیشه!

علت سقوط شدید قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین بهترین دارایی 10 سال اخیر با بیش از ۹ میلیون درصد رشد!

طلا یا بیت کوین؟ سرمایه گذاری بر روی کدام یک سودآورتر است؟

چرا در ارزهای دیجیتال سرمایهگذاری کنیم؟


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.