آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

توصیه به مشاوران مالی برای سرمایه گذاری در بیت کوین

توصیه به مشاوران مالی برای سرمایه گذاری در بیت کوین

 

به گفته ریک ادلمن، بنیانگذار موسسات مالی ادلمن، اکثر مشاوران مالی برای سرمایه گذاری پول مشتری در بیت کوین مردد هستند که نباید اینطور باشد.

مشاوران مالی به خصوص در غرب محبوبیت زیادی پیدا کرده اند؛ جایی که بسیاری از سرمایه گذاران تازه کار و حرفه‌ای به منظور توسعه بهترین طرح های ممکن در راستای تولید بازدهی یا حفظ ارزش در بلندمدت، به دنبال راهکار هستند.

بیت کوین از نظر بازدهی به عنوان بهترین دارایی در چند سال گذشته شناخته شده‌ است. با این حال بسیاری از مشاوران مالی برای سرمایه‌گذاری در آن مردد هستند؛ عدم آگاهی کافی در مورد جدیدترین نوآوری های پیشرفته می تواند یکی از دلایل این تردید باشد. ریک ادلمن که موسس شورای دارایی های دیجیتال هم می باشد، به مشاوران مالی توصیه کرده که یک تا دو درصد وجوه مشتری را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

 ناگفته نماند که مشتری باید بلاک چین را درک کند؛به منظور کاهش خطرات ناشی از نوسانات، سرمایه را برای چندین سال نگه دارد؛ آمادگی از دست دادن همه دارایی خود را داشته باشد.

 

 بیشتر بخوانید:

آیا بیت‌ کوین و ارزهای دیجیتال در ایران قانونی هستند؟

قانون گذاری گسترده رمزارزها در سال 2020

وزیر ارتباطات: قانونی شدن استخراج رمز ارزها به‌ نفع ایران است!

رئیس جمهور سوئیس به پروژه لیبرا "نه" می‌گوید!

آمریکا لایحه جدیدی برای نظارت بر دارایی‌های دیجیتال تنظیم می‌کند


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت نزد ناشر محفوظ است.