آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اکانت‌های قدیمی و وریفای نشده صرافی پولونیکس ارتقا گرفتند!

اکانتهای قدیمی وریفای نشده صرافی پولونیکس ارتقا گرفتند!

 

با رسیدن به روزهای پایانی سال 2019 و نگاه به گذشته میبینیم که شاهد تغییرات بسیاری در صرافی ها و سازوکار آن ها بوده ایم ولی بدون شک اکنون با یکی از عجیب و غریب ترین آنها سروکار داریم.

در حالی که همه صرافی ها برای مبارزه با پولشویی باید از سیستم KYC یا همان شناخت کاربران استفاده کرده و همه فعالان صرافی خود را وریفای کنند، صرافی پولونیکس طی یک پیام توئیتری اعلام کرد که قصد دارد همه اکانت های فریز شده و وریفای نشده تریدرهای ارزهای دیجیتال را باز کرده و آن ها را به سطح 1 خود ارتقا دهد!

صرافی پولونیکس در رابطه با این تصمیم خطاب به مشتریان وریفای نشده گفته است:«می دانیم چقدر این موضوع خسته کننده است و ما همه تلاشمان را برای بهبود این موضوع خواهیم کرد. به همین خاطر اکانت مشتریان حاضر این صرافی را در اولین قدم خود به سمت تقاضای جهانی تریدرهای ارزهای دیجیتالی نزدیک خواهیم کرد.»

با این شرایط برای کار کردن با صرافی پولونیکس فقط نیاز به یک ایمیل و پسورد داشته و در کمتر از 20 ثانیه می توانید ترید خود را شروع کنید!

 

بیشتر بخوانید:

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش جامع صرافی IDEX

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز چه تفاوت‌هایی دارند؟

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

آموزش صفر تا صد کار با صرافی بایننس Binance


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین