آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

اعمال محدودیت‌ برای صرافی‌های ارز دیجیتال ژاپن

اعمال محدودیت‌ برای صرافی‌های ارز دیجیتال ژاپن

 

بر اساس گزارش‌ها صرافی‌های پذیرای بیت کوین و ارزهای دیجیتال در ژاپن، در اوایل بهار امسال با محدودیت های قابل توجهی در معاملات حاشیه ای روبرو خواهند شد. منابع آگاه در سازمان تنظیم کننده امور مالی به نام آژانس خدمات مالی (FSA) در مصاحبه با پایگاه خبری محلی انگلیسی زبان ژاپن تایمز از اعمال محدودیت‌هایی برای سود خبر داد. این منابع آگاه گفتند برنامه هایی را برای محدود کردن اهرم سود به دو برابر کل سپرده های معامله گران در نظر دارند.


FSA به دنبال مقابله با نوسانات کریپتو است


این حرکت از حدود چهار برابر سپرده معامله گران که صنعت ارز داخلی در سال گذشته از طریق یک نهاد خود نظارتی به خود تحمیل کرده، ادامه می یابد. به گفته منابع FSA دلیل این امر محافظت در برابر دوره‌های ناپایداری در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده است. ژاپن تایمز در مورد زمان اجرای این طرح افزود: " این طرح در دستور کار هیئت دولت است و با طرح تجدید نظر در مورد ابزارهای مالی و مبادله ای که در بهار اعمال می شود، مقرر است که اجرایی شوند."

هنوز مشخص نیست که آیا محدودیت ها بلافاصله پس از معرفی قانون اعمال خواهند شد یا خیر.

 


یک تجارت با ارزش؟


معملات حاشیه ای به خاطر اندازه بالقوه بزرگ برد و باخت میتواند روی حرکت بازار تاثیر بسزایی داشته باشد، به ویژه هنگامی که تعداد زیادی سرمایه گذار به طور هم زمان در این کار شرکت می کنند. بر اساس گزارش کوین تلگراف، تأثیر ابزار برای برخی از کسانی که آن را به دستکاری عملکرد قیمت ارزهای دیجیتال نسبت می دهند، باعث بحث و جدل شده است. داده های جمع آوری شده در ماه اکتیر، حاکی از این مهم بودند که معاملات حاشیه ای در این ماه در ژاپن، به بالاترین میزان خود رسیده بودند.

به نظر می رسد مبادلات حداقل تا حدودی تغییرات را پیش بینی می کند ، با این حال Coincheck اعلام کرد که معاملات اهرمی را از ماه مارس متوقف خواهد کرد. تقویت مقررات مجاز و نظارت دقیق بر مبادلات، ژاپن در حال تبدیل شدن به یک قلمرو قدرتمند دوستانه برای ارزهای دیجیتال میباشد. در همین زمان، مقامات گفته اند که هیچ تقاضا برای ارز دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC در بین مصرف کنندگان نمی بینند.

 

 بیشتر بخوانید:

آموزش کامل صرافی بیتمکس

آموزش صفر تا صد کار با صرافی بایننس Binance

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز چه تفاوت‌هایی دارند؟

آموزش گام به گام مارجین ترید در صرافی بایننس

بازگشت صرافی پولونیکس (Poloniex) به روزهای اوج خود!

اکانت‌های قدیمی و وریفای نشده صرافی پولونیکس ارتقا گرفتند!


منبع: مرکز تحقیقات بلاکچین


آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال، بورس و فارکس

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین